Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszok így pár napja?...

Miért alszok így pár napja? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát úgy alszok,hogy szinte félig fent vagyok nem kapcsolok ki teljesen az összes álmomra emlékszek és mikor felébredek a félálomból teljesen nagyon fáradt vagyok pedig már 8-9órája is mikor lefeküdtem tehát egyáltalán nem volt pihentető az alvás... kb olyan mintha csak a szemem lenne becsukva és csak félig tudnék kikapcsolni fejben álmodok de semmivel se leszek kipihentebb mint mielött lefeküdtem volna este. Ez pár napja van elötte nemvolt gondom az alvással. Mitöl lehet? Mi lehet rá a gyogymod?

2018. szept. 17. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak már évek óta. Ha találsz valami megoldást, értesíts róla.

Alvásnak az igazán mély része hiányzik valószínűleg. Remélhetőleg helyreáll nemsokára.

Ha mégsem, alvásvizsgálatra menj el.

2018. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Így fél álomban csak nézed az álmaidat, mint egy mozi filmet, vagy próbálod tudatosan irányítani azt, hogy mi történjen az álmaidban? Nekem, amikor belepiszkáltam tudatosan az álmaimba, rögtön elmúlt ez a dolog és újra nem emlékeztem az álmaimra, mint korábban.


Nekem amikor alszok 7-8 órát és nem is emlékszem az álmaimra, akkor is sokszor van, hogy fáradtabban kelek, mint ahogyan lefeküdtem.

2018. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!