Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyit a fejem?

Miért fáj ennyit a fejem?

Figyelt kérdés
Valószínűleg mert sokat ülök a szamítógép előtt? A munkámat csak gépen tudom végezni, ennek már 5 éve, de az utóbbi időben fáj állandóan a fejem úgy 3-4 óra számítógépezés után. Szemüveges vagyok, lehet, hogy romlott a szemem és másik szemüveg kellene, ettől is fájhat? Kicsit irritáló, hogy minden egyes nap...

2020. szept. 3. 13:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Iszol elég folyadékot?
2020. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindennap megiszok legalább 1 liter vizet.
2020. szept. 3. 13:48
 3/8 anonim válasza:
100%
Igyál egy kicsit többet. 1 liter az nagyon kevés. 2 liter egy nap
2020. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, rendben, kipróbálom.
2020. szept. 3. 15:17
 5/8 anonim válasza:
Van akiknél frontérzékenység is játszik a fejfájásban, vagy nekem például akkor szokott ha sokáig nézem a képernyőt. Tényleg igyál sokkal több folyadékot, az nagyon fontos!! Emellett pihend ki magad kellően.
2020. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy felnőtt embernek a 2 liter az még csak az alja, monitorod is lehet probléma, a régi monitoroknál nem foglalkoztak azzal, hogy kímélje a szemet és az embert.
2020. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Simán lehet azért fejfájásod, mert kéne szemüveg. Pesten a Semmelweis egyetemen ingyen megvizsgálták a szemem és kiderült, hogy fejfájásom azért volt olyan gyakran mert kellett volna szemüveg. Csináltattam és azóta nagyon szeretem mert minden panaszom megszűnt!


Ha érdekel a link:

[link]

2021. jún. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, romolhatott a szemed. A monitor legyen minél alacsonyabb fényerőre állítva. Igyál többet. Igyekezz annyira egészségesen élni, amennyire még csak elviselhető módon kényelmetlen (az új szokások és a lemondások miatt).
2021. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!