Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki kb. 10évig iszik...

Ha valaki kb. 10évig iszik nyugtatókra,elég rendszeresen,akkor annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom valószínűleg ezt csinálta. Nincsenek közvetlen bizonyítékok róla,de a szomszédai szerint volt olyan,ott napokig nem volt elérhető,se személyesen,se telefonon, egyszer pedig állítólag az utcán szedték össze, mert a földön feküdt ott. Most annyi észrevehető rajta,hogy néha a főnevek nem jutnak az eszébe,de amúgy a tudata tiszta,csak néha keveri a főneveket. Ez lehetett a nyugtató+ alkohol kombójától?
2020. szept. 3. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megússza a halált, akkor teljes elbutulás, idegrendszeri zavarok, betegségek. Ha leszokik a gyógyszerekről, alkoholról, akkor fel tud épülni, de olyan 2-5 év kell hozzá. Idősebb korban (50+) ennek az esélye jelentősen csökken minden betöltött évvel.
2020. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 es jól mondja.

Ezt csináltam én is pár évig,zavarodott voltam m8ndig,és tönkrementem idegileg.

2020. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el Bérczesi Róbert Én meg az ének c. Könyvét. Pont ez a sztori.
2020. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!