Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltakarítottam valami egyhetes...

Eltakarítottam valami egyhetes kelt tésztás tepsit, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Szóval tesómék sütöttek benne valami kelt tésztás cuccot, talán kenyérlángost, és ami a tepsi szélére odaégett, az úgy ott lett felejtve elmosatlanul. Én most teliöntöttem Flóraszepttel a tepsit, és öntöttem bele forrásban lévő vizet, de felszállt a gőze, kaptam belőle én is, belélegeztem, iszonyat büdös volt. Lehet valami bajom tőle?
2020. szept. 4. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha lett volna valami az már kijött volna. Az tény hogy rémesen kellemetlen, legközelebb valahogy hajolj el a gőztől
2020. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyszeri ilyesmitől nem lesz bajod


legközelebb csak öntsd fel simán forró vízzel és hagyjad ázni. le fog jönni úgy is a cucc

2020. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de attól ijedtem meg, hogy valami kórság elszaporodott a már ugye romlott kaján, és azt lélegeztem be, bár elvileg a Flóraszept-forróvíz kombótól mindennek ki kellett volna pusztulni
2020. szept. 4. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne felj. Az veszelyes, ha szaraz peneszsporakat lelegzel be. Ez gusztustalan, de veszelytelen.
2020. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Ha ennyitől baja lenne az embernek, már nem sok ember élne a Földön.
2020. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A flóraszeptből felszabaduló esetleges klórgáz irritálhatja a tüdőd, de ha nem rendszeresen csinálod, nem lesz bajod. Ha szárazon volt a tepsi, akkor nem szaporodott el benne semmi, fölöslegesen aggódtál ezen.
2020. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Figyelj, ha megettél egy egész vas vagy aluminium tepsit, akkor egyrészt jók a fogaid, hogy nem törtek bele, másrészt én azért felkészülnék arra, hogy nehezem halad keresztül.

Készíts elő erős mágneseket, hogy segítsd a végighaladást.

Lehet, hogy jobb lenne ha legközelebb szakemberhez fordulnál, mert ez már a kényszeres evés kategória lehet.

2020. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!