Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a fene van a serdülésemmel?...

Mi a fene van a serdülésemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok. Lent a szőrzetem elég sötét és kicsit már göndör. Hónaljszőröm is van, az is kicsit sötét és sok már. Azt olvastam a "Tanner-stádiumok"-ban, hogy amikor ezek elkezdődnek, akkor már kezdődik a mutálás nemsokára. Nekem a hónaljszőr az már kb. 1 éve van. A fanszőröm is kb. 11 éves korom óta nő. elég sok pattanás van az orromon is, valamint rohadt fájdalmasak szoktak kijönni a homlokomon, arcomon. Van valami betegségem, hogy nem mutálok?



A másik, hogy amikor maszturbálok, a végén kb. 1 másodperc elteltével kifolyik valami átlátszó folyadék. Van, amikor kicsi, van, amikor sok. Ez olyan 5 másodpercig tart. De mivel nem spriccel és nem fehér, ezért tuti, hogy nem sperma. Akkor mi? (Szerintem nem előváladék, mert az a maszturbálás előtt jön, nem?)


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. máj. 14. 17:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy 150 cm vagyok, az osztályomban szinte mindenki magasabb nálam. A lányok nagy része is, ami valljuk be, kicsit ciki... És azt olvastam, hogy a serdülés egy nagy nyúlással kezdődik, pedig én már benne vagyok, nem? 1 év alatt csak 2 centit nőttem.
2018. máj. 14. 17:57
 2/2 anonim ***** válasza:
70%
Én nem emlékszem a Tanner-stádiumok említik-e a mutálást, csupán a szőrzet fejlődésére, terjedési területére. Egyáltalán nincs semmi bajod, hogy nem mutálsz még 13 évesen, én is jóval később kezdtem. (A szőrzetem is később kezdett nőni és erősödni.) Az pedig, hogy nem spriccel és nem egészen fehér a "folyadék", még nem jelenti azt, hogy az ne lehetne sperma.
2018. máj. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!