Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérhetek az orvosomtól hormon...

Kérhetek az orvosomtól hormon kezelést,ha férfiasabb szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és nincs igazán férfias fejem.Kicsi áll,arc szőrzet nélkül.

Lehet tanácsod adni,de igen is a kulső fontos az ismerkedéshez.


Szóval a saját orvosomtól lehet kérni hormon kezelést,vagy milyen lehetőségeim lehetnek még?


Köszönöm.


2020. szept. 8. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben nem adnak hormonkezelést senkinek csak azért, mert szerinte kellene.

Másrészt eleve nem úgy megy, hoyg adnak neked hormonokat, aztán olyan leszel, amilyen lenni szeretnél.

Meg az emberekben rengeteg féle hormon müködik folyaamtosan, ezek egymásra is hatnak, máscsak ezért sem szabad ok nélkül megzavarni az egyensúlyt.


Mellesleg 29 évesen már eléggé lezárult a nemi fejlödés, szóval még ha valaki adna is neked hormonokat, nem lenne más a kinézeted, csak megbetegednél töle.

AZ meg, hogy szerinted nem "férfias" a fejed, nem a hormonoktól függ, hanem ilyen a genetikád, ezen semmiféle szer nem változtat.

De NEM emiatt van gondod az ismerkedéssel, hanem mert nincs kelllö fellépésed, és azon jár az eszed, hogy hogy nézel ki, pedig ez az, ami kevésbé számít, mint a megfelelö önbizalom meg normális belsö egyensúly.


Nézd meg, hány nem szép, alacsony, nem férfias, nem kigyúrt férfinek van párja, vannak barátai - és nem azért, mert mindenki hülye a környezetében, hanem mert az illetö emberileg pozitív.

2020. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdj ez edzeni, szedjél sok cinket meg multivitamint, rágózz folyamatosan hogy erősödjön az állkapcsod. Egyél sok fehérjét.


Ezektől már elkezdesz majd férfiasodni valamennyire.

2020. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

10 éve aktivan sporolok.Nem vagyok vékony,Van rajtam optimális izomtömeg,ami a birkódzónak kell:)Viszont ez nekem kevés.

A rágózástól nem hiszem,hogy kiszélesdik az állam.Sznte kizártnak tartom,hogy minden karakáns férfias csontozatú ember kizárólag rágózna

2020. szept. 8. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

NEM minden MARKÁNS (nem karakán - az egész más, nézz utána!) férfi rágózik, sok mindenkinek genetikailag széles az állkapcsa, DE a rágózás erösíti a rágóizmokat, ezért masszívabbnak látszik az állkapocs.

A másik lehetöség, hoyg szakállat növesztesz és megfelelö fazonra vágod, amivel szélesebbnek tünik optikailag.


De öszintén szólva nekem nöként nem az a fö preferencia, hogy egy adott férfinak mennyire széles az álla, viszont ha ilyen görcsösen "férfiasodni" akar valaki, az kifejezetten negatív!

2020. szept. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!