Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzus, szívdobogásérzés...

Magas pulzus, szívdobogásérzés, vörös szemek, szédülés, nehéz levegővétel, KANNABISZ? (Sztori.)

Figyelt kérdés

Nem először, kis mennyiségű (0.2g max.) füvet szívtam, rosszul lettem. A pulzusom megemelkedett és ettől kellemetlen volt az élmény. Aludtam, másnap mentem dolgozni, semmi gond nem volt.

3-4 nap múlva szívverésérzetem, magas (120/p.) pulzusom volt, voltak mellkasi szúrásaim, szédültem, nehezebben vettem levegőt.

Orvosnál voltam, szívem rendben van, több vizsgálatot csinált, mind negatív.

Több, mint 3 hete volt, azóta szívdobogásérzés, magas pulzus, néha szédülés, nehezebb levegővétel, fejfájás megmaradt.

Azóta elkezdtem köhögni, lázat mértem, lázas voltam, megbetegedtem. Elmentem orvoshoz, nem kaptam rá semmit.

Köhögés szépen felszakadt, ma már alig köhögök, viszont vannak periódusok, mikor erősödik a szívdobogásérzet, pulzusom magasabb lesz, bevörösödik a szemem, enyhén szédülök, megfájdul a fejem, nehezebben veszek levegőt, még midndig. Naponta előfordul, főleg fizikai megterhelés alatt, még ha az enyhe is a mozgás. Ha fekszem, pihenek alig érzem a mellkasomban.

Ma legalábbis, vörösek voltak a szemeim, nyomást éreztem a mellkasomban, pulzusom 100-110 között volt, szívdobogásérzés, fejfájás, miután mentem pár kört a lépcsőházban.

Két alkalommal szívtam füves cigit, azóta tapasztalom ezeket a tüneteket, hatása alatt voltak hasonló tüneteim, ezért kötöm össze vele.

6 hónapja 300mg. (Wellbutrin, Elontril) Bupropion-t szedek, aminek lehet a magas pulzus a tünete. Esetleg felezzem?

Háziorvos is látott, szerinte minden oké, szerintem nem. Látott egy másik is, aki a szívemet vizsgálta, 3 hete minden rendben volt vele papíron.

Elmehetek egy másik orvoshoz, de nem akarom, hogy kiröhögjön, vagy, hogy több kellemetlenségem származzon a problémámból.

Csinálhatok úgy, mintha ez nem lenne, de akkor lehet tényleg nagyon felmenne a pulzusom, vagy rosszul lennék.

Esetleg felezhetem a bupropion-t?

Nekem valahogyan munkaképesnek kellene lennem hétfőre, de ha minimális megterhelés alatt is ilyen tüneteket produkálok, akkor nem fog hosszútávon menni.

Mit tennétek a helyemben?



2020. szept. 12. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit tennék a helyedben? Nem szívnék ilyen szarokat többet ha látom hogy nem bírom. Amúgy szerintem nem cannabis volt az hanem valami bio cuccot szívtál, csak akitől vetted átvágott. A cannabis nem okoz ilyen tüneteket elvileg. Örülj hogy élsz még.
2020. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Korábban nem volt vele gondom. Nem vettem, másnak semmi baja nem lett tőle, nagyon nagy valószínűséggel normális fű volt, bio kizárt.
2020. szept. 12. 22:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez paniktunetnek tunik. Mire valo a Bupropion?
2020. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alvászavar, antidepresszáns, nikotin antagonista.
2020. szept. 12. 23:07
 5/12 anonim ***** válasza:
En nem gyozok nyaron vizet inni. Ket liter minimum, fel liternel kevesebbet nem is szeretek inni. :D annyira szomjas szoktam lenni. Ha nem iszok kiszaradok es belassulok. Mindenkepp az orvos utasitasara hagyatkozz. Es a problemaidat egy szimpatikus pszichiaterrel beszeld meg, akit komolyan tudsz venni es segit a tuneteid kezeleseben.
2020. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hosszú ideig tart, nem hiszem, hogy pánik, bár könnyen megeshet. Egyébként Rivotril beszedése nem változtat rajta sokat.
2020. szept. 12. 23:09
 7/12 A kérdező kommentje:
2-4 liter vizet iszok.
2020. szept. 12. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokaknal ennek valamilyen psziches kivalto oka van. Trauma nemtudom, itt vezetodik le.
2020. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha mentális a probléma, ha nem, a tüneteim kifejezetten kellemetlenek.
2020. szept. 12. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Ne panaszkodjál, nem kötelező drogozni. Pl én nem drogozok, és nincsenek ilyen tüneteim.
2020. szept. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!