Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Időnként erős szívdobogásérzés...

Időnként erős szívdobogásérzés, nagyon gyakori extrasystolék, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyenkor sokszor hogy a teesthőmérsékletem is magasabb 36,7-37,2, és néha pl egy negyed óráig szinte percenkénti nagyon erős szívdobbanások (és az az érdekes hogy megérzem az előtte lévő pillanatban hogy nagyot fog dobbanni.) ma pl. 1-2 órát fürödtem kellemes-meleges vízben és az után jött elő.

Nyugalmi ekg rendben van (akkor viszont nem is ereztem problemat).

Ami még azóta van hogy ezt es nagyon gyakran érzem, zsibbadás (de inkabb allando bizsergés) a lábakban neha a kezekbenis , rtkan furcsa remegés érzés ha lefekszek.

Multivitamint eszek mar kb. 2 hete, probaltam nagneziumot is, de az se javitott a dolgon.



2016. jan. 10. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idegi lehet.Rengeteg embernek vannak sajnos hasonlók.Szerintem a sok"műkaja is rátesz egy lapáttal, stb...
2016. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia,nekem is hasonlo a helyzetem... alapjarotan magas a pulzusom...en erre gyogyszert szedek... de rengeteg extram van,foleg most a terhessegem vegere lett rengeteg 39 hetes vagyok. Ilyeszto,es en rapanikolok sajnos! A terhessegem elott is voltak extraim,de most szamomra nagyon durvan sok van... minden nap legalabb 15-ot erzek... es gondolom van amit nem is erzek... nekem foleg mozgas kozben-utan jon elo,de nyugalmi allapotban is... en panangint szedek,magneziumot,meg a pulzus csokkentot... de ennek ellenere is megvannak az extrak,iszonyat idegesito es felelmetes! Es altalaban en is megerzem elott,hogy most nagyot fog dobbanni...erdekes...
2016. jan. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!