Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kalóz rádió tud rákot okozni?

Kalóz rádió tud rákot okozni?

Figyelt kérdés
Elég beteg elmélet de volt anno egy kínai 10w os kalóz rádióm amit ha bekapcsoltam a tv től legalább 10-15 méterre lehetett és a kép megakadt zúgott a számítógépemnek a monitorja hírtelen elment az összes usb-t ledobta ami hozzá volt kötve illetve a kalózrádiónak lehet le kellett volna videóznom inkább mert ez így elég hihetetlen de konkrétan ez történt és ez miatt is fordult meg bennem a kérdés hogy tudna e rákot okozni ez a rádió sugárzó eszköz

#rák #rádió #kalózrádió #piratefm #Rákot okoz #Kalóz rádió
2020. szept. 13. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég hülyén raktam össze ezt a kérdést szóval csak érdeklődnék és tisztába vagyok avval hogy nem szabad üzemeltetni stb
2020. szept. 13. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
nem
2020. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 László Próféta válasza:
Nem nagyon. De a királyi rádiótól sokan mégis megzombultak.
2023. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor csináltál ez zavarállomást :D Ha te nem is, az NMHH agyrákot fog kapni :P
febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 László Próféta válasza:
Kizárt, de ha túl sokáig nézel TV-t, vagy a királyi rádió mellett a hírrádiót is hallgatod, biztosra vehető hogy zombi lesz belőled.
márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!