Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől lehet,ha valaki...

GallitsGáborCsaba kérdése:

Az mitől lehet,ha valaki folyamatosan inni akar úgyhogy közben nem minden esetben szomjas,csak azt érzi hogy innia kell?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén hogy én állandóan szomjasnak érzem magam és ezért napi több liter vizet és néha több mint 2-3 liter sört iszik,de alapvetően mindig szomjasnak érzem magam de ez már zavar engem pláne hogy megvan nagyobbodva a prosztatám már több mint tíz éve.

#Folyamatos szomjúság #Állandó szomjúság
2020. szept. 14. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A az ember állandóan sörre szomjazik, az már alkoholizmus.
2020. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegekre jellemző.
2020. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A polidipszia mellékvese problémára is utalhat.
2020. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A sor amugy dehidratal az alkohol miatt, szomjat atmenetileg olt csak.
2020. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az első Válaszolónak szeretném elmondani,hogy én alkohol tartalmú sörből csak másfél-két litert iszok meg heti egyszer és alkoholmentes söröket szoktam inkább inni,pedig a szervezetem gyorsan lebontja a bekerült alkoholt,de sosem akarok sokat inni,mivel a nagybátyám sokáig alkoholista volt és én Itthon Is Szigorúan Csak Vizet meg teát iszok,néha Baracklevet és/vagy hasonlókat.Egyébként azzal is tisztában vagyok a sör és az alkoholok milyen hatásokkal vannak a szervezetre és jelenleg 33 éves vagyok ésa Újpesten élek születésem óta és rengeteg kocsma van a közelembe,de csak az egyikbe szoktam néha lemenni és ott sör ivás mellett rengeteget beszélgetek a Barátaimmal akik szintén járnak oda.
2020. szept. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!