Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fűnek milyen negatív hatása...

A fűnek milyen negatív hatása van a szervezetre?

Figyelt kérdés
Ha például csak simán füvet tekersz fel és azt szívod el akkor az károsítja a tüdőt?

#fű #gyik #marihuána #kender #Thetrahidokanabinon
2020. szept. 17. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy károsítja a tüdőt, ugyanúgy lerakódnak az égés melléktermékei a tüdődben.
2020. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Dehogyis! Nekem az orvos írta fel asztmára.

És azóta látom a hangokat.

Tehát tuti hogy nincs negatív hatása a szervezetre.

2020. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ!

#2 nagyon vicces vagy...

2020. szept. 17. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Memóriára is van hatása, állítólag veszítesz belőle, de én még nem tapasztaltam. Ja és még hatása van a memóriára is, sokan mondják, de szerintem nincs igazuk. Meg a memóriára is kihatással van, de nálam nem mutatja jelét. Mellékhatása még a memóriára van
2020. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Pánikbeteg is lehetsz tőle✌️
2020. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
4es ez joo🤣🤣
2020. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Arra hajlamosaknál pláne fiatalkorban álomszépen előhozza a skizofréniát. Na ezért veszélyesebb, mint az alkohol.
2020. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A tüdőt valósszínűleg a forró füst károsítja leginkább, de mivel nem vagyok kutató és nem is kutatok ebben a témában nem tudom, de van a tüdőre kifejtett ENYHE negatív hatása.

Ezen felül állítólag tényleg tud negatívan hatni a memóriára, de ez szerintem már csak leginkább a rendszeres fogyasztóknál jellemző. Kb mint az alkoholistáknál :/


Viszont például hatalmas tévedés, hogy pusztítaná az agysejteket. Legalábbis hiteles kutatás nem támasztotta még alá ezt. Egy kutató próbált ezzel félelmet ébreszteni, de a teszt során ami után levonta ezt a téves információt úgy nézett ki, hogy x majmot egy y m^2-es szobába zárva olyan mennyiségű kannabisz füstjét eresztette be, az amúgy szellőzés mentes szobába (amit egy füves ember valószínűleg soha nem fog átélni), hogy az oxigén hiány miatt lett a majmoknak

(vagy majomnak? a részletekre már nem emlékszem xD Nesze neked memória xD Amúgy csak viccelek, nincs baj a memóriámmal, nem mostanság olvastam).


És az utolsónak (vagy Nekem) nem teljesen pontos az információja. Az arra hajlamos embereknél előhozhat skrizoféniát, illetve skrizofén embereknél fokozhatja a szintjét a skizofréniájuknak. Nem kifejezetten a fiatalkorit, egyszerűen azértvan ez a gondolat a köztudatban, mert akiben benne van a lehetőség skizofréniára annak már fiatalként is megvan az esélye, de jobb esetben (szóismétlés yeahh) soha sem jön elő, de felnőtt korára már lehet egy enyhe skizofréniája. És a füvezés a fiataloknál akár csak sokminden más "menő", illetve mértéket sem tudnak tartani általában, és fiatal korában kisérletezősek az emberek. Szóval ezért jött elő az, hogy fiatalkori skizofréniát okozhat.


De erre hajlamosnak kell lenni. Én például nem vagyok, így számomra a legnagyobb (és talán igazából egyetlen ténylegesen komoly veszélye nem áll fenn :P). Viszont fontos azt is tudni mi az a skizofrénia, mert a legtöbb ember nagyon téves információkat tud erről a mentális betegségről. Ami szerintem amúgy szomorú. Nagyon gyakran keverik (sőt szinte mindig) a skizofréniát a disszociatív személyiségzavarral, mely utóbbi a több személyiség egy testben (röviden).

2020. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmi, esetleg kiszáradsz, álmos,éhes leszel tőle. Ennyi.
2020. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akit en ismerek nagyon sokat eszik, kiszárad a szája, mindenen nevet , összevissza beszél, es eszébe jut minden ami ezer eve történt vele.

Minden nap szívja , alkoholt nem iszik. Ettől totál fitt. Szóval van akire pozitívan hat. Nekem egy slukk szívás fél nap ürességet okozott.

2021. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!