Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A speed milyen hatással van a...

A speed milyen hatással van a testre, szervezetre, mind "pozitív", mind negatív értelemben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Pozitív" hatása a fáradhatatlanság, szellemi frissesség (ezért szokták használni vizsgaidőszakban). Negatív hatása a másnapi levertség, immunrendszer legyengülése, étvágytalanság, függőség.
2012. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előző nagyjából mindent elmondott. klasszikus jó gyorstól udvarias leszel, kedves, nyugodt, pörögsz, jönni-menni akarsz, mindenben benne vagy. másnap jól be kell rúgni és azzal minden helyreáll. ahogy jösz le róla ébren álmodsz, fázol és összezsugorodik a fütyid. ha közben füvezel, akkor ügyelj, hogy elég bungi legyen. igazából más dolgokkal jó vegyíteni: altatókkal, alkohollal, gombával, bélyeggel. az összhatás lenyűgöző.

ugyanakkor rászokni nagyon rossz. inkább kerüld. hidd el nem olyan jó hely az elvonó.

2012. júl. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. lány vagyok amúgy, és eszemben sincs rászokni, nagyon kipróbálni sem szeretném, se egyéb társát, elég nekem az alkohol is :D csak érdekelt, mert annyi ismerősöm rászokott, és semmi rosszat nem látnak benne.
2012. júl. 17. 01:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Most még nem látnak benne semmi rosszat, de én láttam már egy két kati junkyt, és nem volt szép látvány
2012. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én már próbáltam és durván felpörögtem tőle és vitatkoztam fűvel-fával...utána hiányzott a "pörgés", levert voltam. Szóval, nem a legjobb.
2012. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!