Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azokat kérdezem akik kihangsúl...

Azokat kérdezem akik kihangsúlyoznám , használták a Varga féle gyógygombakészítményeket, hogy mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Negatív és pozitív kritika is érdekel, viszont a lényeg, hogy kérem csak azok válaszoljanak, akik már kipróbálták és úgy alkossanak véleményt.

2020. szept. 17. 18:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Ami mindenre jó, az semmire sem jó.
2020. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
32%

Altalaban azok , akik a sok videon hirdetik az aldasos hatast , azokat megfizetik .

A tobbi talan mar nincs koztunk .

Vagy annyit vettek ebbol a szerbol, hogy mar nincs penzuk szamitogepre es NET szolgaltato kifizetesere...

Mennyit fizetsz egy pozitiv velemenyert?

Irok en Neked olyan pozitiv valaszt , hogy az csak na.

Mindig jo voltam "fogalmazasbol" .

Ha nem tudnad : a penicillin is gomba....

Onnet tudjak , hogy "jo"=hatasa van , mert atmenve ezeregy teszten , BIZONYITOTTAN gyogyit.

Ennek a gombanak koszonhetunk szuletesunkkor valami 20/30 evvel tobb leélnivalo idot...

Ha a vargagomba olyan irtocsodacsodacsodagyogyszer lenne , ma mar NEM LENNE BETEGSEG...

Ciki , hogy annyi milliard bevetelbol nem ad egy kis osszeget egy laboratoriumnak , hogy megkeressek , mi a feszkest gyogyit ez a cucc...

2020. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Itt is utananezhetsz , igaz , hogy mar ismered ezt a forumot .... az eredeti gombas keresre torolve lett , de meg van meg egy masik , ahol errol beszelnek... [link]
2020. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
30%

Termeszetes szelekciot josol egy kis oregur a noklapjan a vargagombaval kapcsolatban .

Erdekelheti azokat , aki teged olvasva lepremennenek a csodaszerek dicsoiteset olvasva....


*....Termeszetes szelekcio ? /igazad van : haljon bele vagy vakulj parasztkodja ossze magat /


Miert ?


Mi a termeszetes abban , hogy tanulatlan hulyeket at lehet razni ?


Sehol a vilagon nem tiltjak a butasagot , nem kotelezo a tudas .


Mo-n a Gazdasagi versenyhivatal harcol a csodaszerek ellen .


Volt itt nem is egy buntetes : legutobb 22 millio... de ez az elelmes kozgazdasz egy ev alatt 1,8 milliardot szedett ossze .


Mit szamit neki , hogy 22 milliot kivesznek a zsebebol...???


Ez olyan neki , mint amikor Te elejtesz egy forintost es elgurul... Ki fut utana ?


Ma nem nevezi gyogyszernek a csodaszart es kesz.


A csodaszar a "piacon" minket megmento elemiszerkiegeszito , vagy pipereszer lesz ... Ennyi .


Ezekhez ugyanis nem kell semmilyen vizsga , forgalmazasi engedely.


A vilaglopojanak kikialtott gyogyszeripar abban kulonbozik ezektol a csodagyogyszereket gyarto emberektol , hogy eloszor evekig kutatnak/tesztelnek/dolgoznak egy-egy szeren es mikor a hatasossag be van bizonyitva , akkor kezdik szedni a penzt a bizonyitott gyogyitasert...


A facebookon indit a csodapipereszert forgalmazo banda egy halom "ismeretterjeszto fiokot" : csodasnal csodasabb "eseteket" mantraznak videokon , es megy a penz beszedese..



Ez a fertozottpunciju is nyitott ugyanezen a napon a Hoxan , es a gyakorikerdeseken meg ket topikot...


Elkuldi a francba azokat , akik "kioktatjak" : mert csak BOLOGATOKRA kivancsi .


Erdemes elolvasni a gyakorikerdeseken kapott valaszokat ...


Arra gondolt-e ez a topikindito es hipp-hopp megjelent masodik nickje , hany valoban beteg embert visz mellekvaganyra ?


Miert nem tudja megtartani maganugynek a puncijat es a puncija gyogyitasat ?


Ha mar elhatarozta , hogy MIT fog csinalni , akkor mi a feszkesnek nyit harom topikot ?


Harom forumon hirdeti , hogy az o puncifertozese nem gyogyul orvosnal es termeszetgyogyasz vagy csodagomba vagy csodalampa az igaz ut a gyogyulashoz ...



A Dr Domjan , alfajaro , jo volt : meg a levagott ujj is ujranott a viz programozasaval , dolt a penz a programozott imaktol es belenott a kiscsaj a cicitartoba ... A Barna vasutas uj biologiat adott el a magyaroknak...o is videokkal kezdte : 100-nal tobbet egy nap alatt a youtubon.. nagyon hamar hires lett..


Ez a penzbeszedes=hulyek adoja mukodott a dr Hammer energia-csodaival , mukodott a Dr Ladi Szabolccsal , a hires taltos Kovacs Magyar izeke is palotaban vegezte az automatikus orvossaggyartast a szamitogepevel... stb


Butasag ellen is kellene valami , persze .


De a szornyu az , hogy egy olyan csodat , mint a NET , ilyen szar atrazasi kampanyokra lehet felhasznalni...


A befolyasolas .


Minden teren.


Akinek sikerul egy "bazist" alapitani/befolyasolni , az gyozott.


A buta bazis a terepen dolgozik : kicsinalja az ellenzot. Olyan nagy IQ-s eszkombajnok hanynak altudomanyt es adnak punciugyben tanacsot , akik boszorkanynagymesternel konzultalnak seggre ragadt angyaltollrol...


Az , hogy a C-pektin tul nagy molekula ahhoz , hogy az orrbol felszivodjon , az kit erdekel?


...es hogy csivirintve/csavarintva a rendszerunkben letezo labirintus rendjeben , kb SEMMI , ami az orrba kerul , nem jut el hatoanyagkent az agyig , az sem erdekli a nagy pofaval csodaszert kiabalo tanulatlan unatkozot....


A Net a fejunkre nott .


Ellensegunk lett . ...*

2020. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%

Még jó, hogy az orvosok 7-8 évig tanulnak egyetemen bioszt, kémiát, anatómiát stb, nem pedig önjelölt gombaszakértőkkel vannak tele a kórházak.

Egyébként nem értem. Ha annyira akarod szedni, akkor minek teszed fel a kérdést, utána meg oltogatsz le mindenkit, aki mer bármilyen ellenvéleményt megfogalmazni?

Pozitív véleménnyel meg tele lehet az oldal úgy is, ha a maradék több ezer negatívat törlik/tiltják.

Akin az orvosok nem tudnak segíteni, azokon semmilyen varázsgomba nem fog tudni, ezt elhiheted. Ha volna ilyen csodaszer, akkor nem gondolod, hogy varga bácsit már bevették volna a legnagyobb gyógyszergyárak?

Magam részéről jobban bízok olyanokban, akik évtizedes tanulás és tapasztalatok árán tisztában vannak minden egyes sejt legrészletesebb működésével, mint a gombavizsgáló sámánokban.

Magam részéről, az egész sokkal inkább egy aljas tevékenység, a véső elkeseredettségben lévő emberek utolsó forintjainak lehúzása.

2020. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Azért oltogattam le ahogy fogalmazol az embereket, mert a kérdésem kifejezetten azok felé irányult, akik már kipróbálták és akik személyes tapasztalatokat tudnak mesélni a készítményről. Elhiszem, hogy akik itt válaszoltak azok mind sokkal tanultabb emberek , mint én és valószínűleg ők Béresről is ugyanezt írták volna anno, hogy egy kis agrármérnök hogy képzeli, hogy hatásos készítményt tud létrehozni de nem is ez a kérdés.

Rendben aláírom akik úgy gondolják, hogy józan paraszti ésszel nem lehet valami hatásos készítményt létrehozni csakis kizárólag orvosi diplomával én maximálisan megértem őket.

Engem az bosszant csak , hogy én tapasztalatokra voltam kíváncsi és kifejezetten úgy tettem fel a kérdést, hogy csak azok válaszoljanak , akik próbálták, használták illetve jelenleg használják.

De hát az értelmesebb rétegnek úgy látszik az értő olvasás nem az erőssége.

Majd amikor azt kérdezem, hogy mi a véleményetek a Varga készítményekről , akkor lehet jönni a negatív kritikákkal olyanoknak is akik nem próbálták.

Itt is kíváncsi lettem volna a negatív , semleges vagy pozitív kritikákra..a lényeg csak az lett volna, hogy olyanok válaszoljanak akik próbálták..

na mindegy, azért köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 27. 18:28
 17/24 rnesos ***** válasza:
69%
Én is úgy goldolom, hogy akinek nincs konkrét tapasztalata az ne reagáljon, persze lehet véleménye, de tartsa meg magának. A kérdező segítséget kér. Így nem kap semmit. Valószínűleg már ő is utána olvasott a c-peptidnek, a pereknek, a büntetésnek stb. Én is ezt tettem. Viszont megnéztem a c-peptid használók videóit is. Persze az én kétségem ettől még nem múlt el. Közvetlen környezetemben el kezdték haszálni, és csak jót modtak róla. Így én is rendeltem apukámnak (stroke-ja volt). Nem vagyok teljesen elégedett, többet vártam. Persze az is lehet, hogy az adagolást még nem sikerült eltalálni. Több mint 1 húnapja fújjuk és arról tudok beszámolni, hogy pl. fújás előtt az édesapám szorítása jóval gyengébb mint fújás után kb. fél órával, az írása a fújás után jobb. Mikor elindítottuk a használatot végig aludta az éjszakát, most is jobban alszik (bár ez egy kicsit mintha visszaesett volna). Fújás után stabilabb a mozgása. Tehát mindent összevetve rosszabb nem lett a helyzet. Mint már említettem azonban én a videók alapján többet vártam. Placebóról meg csak annyit, hogy 50% gyógyulás. Nálunk ez sem működik, mert apukám nem hisz benne, csak miattam használja. Sajnálja rá a pénzt, meg neki sem tetszik, hogy még csak táplálék kiegészítőként sem engedélyezték. Szóval forgalmazás szempontjából nekem is vannak a termékkel gondjaim. De, ha használ akkor el tudom engedni ezt a dolgot. A felhasználók nem azért nem reagálnak a kérdésre mert meghaltak, csupán idősek és betegek. Kisebb gondjuk is nagyobb a gyakorikerdesek.hu-nál. Én is csak hozzátartozó vagyok. Az orvos által felírt gyógyszereket pedig szedni kell a c-peptid mellett, senki sem javasolja az ellenkezőjét. A többi kommentelőnek én is szívből kívánom, hogy ne kerüljenek olyan helyzetbe, hogy mindegy mi vagy ki, csak segítsen.
2021. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%
netto placebo!
2021. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 rnesos ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, de legyen neked igazad, ill. ne legyen. Gondolom a homeopátiáról is ez a véleményed. Egyébként az információt a kérdezőnek szántam. Én nem kértem tanácsot, sem véleményt. Sem te, sem én nem rendelkezünk kellő hiteles információval. Csak a tapasztalatra számíthatunk.
2021. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
12%

Ja, persze... tapasztalat....


A lócitromot se kell kipróbálni megkóstolni ahhoz, hogy tudjuk a léyneget... :)))))))

2021. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!