Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon leégtem ma, félek?

Nagyon-nagyon leégtem ma, félek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kimondottan fehérbőrű, és meleg sem volt ma különösen, ezért csak az arcomra kentem fényvédőt. Bikinifelsőben kertészkedtem kint, és rákvörösre égtem.

Félek, hogy valami bajom lesz? Soha, soha többé nem megyek már a tavaszi napra sem fényvédő nélkül:(


máj. 10. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

S mi a kérdés; nem igazán értem. Hogy leégtél-e? Nem tudjuk, nem látunk. Hogy félsz-e? Nem tudhatjuk, feltehetően, ha te mondod.

Vagy mi ihlette a kérdést.

Ha érdemi választ szeretnél, kéretik erre megfelelően reagálni, akár itt, akár üziben.

máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

“ Félek, hogy valami bajom lesz? ”

Nem olyan nehéz kitalálni, hogy azt kérdeztem, lesz-e valami bajom egy leégésből?

Csak gyorsan fogalmaztam.

máj. 10. 20:49
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
várj, mindjárt előveszem a kristálygömbömet...
máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár napig elég kellemetlen lesz, az tuti
máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy darab leégéstől nem lesz bajod, ne aggódj. Rendszeresen ne legyen!


Nem bántásból, de szerintem rosszul használtad a fényvédőt.


- Hány faktoros?

- Mennyi ideig voltál a napon, 2 óra? Akkor bizony újra kellett volna kenni. Ha 50 faktoros, kb. 50 percig véd. Ha, ismétlése, ha jól kendted fel.

- Amikor felkented, fehér volt tőle a bőröd, szép egyenletesen? Majd utána el lehet dolgozni. Ha nem volt fehér mindenhol, nem fedted le eléggé a bőrt.

máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük, hogy nem lesz. Én durván fehér bőrű vagyok, már egy hónappal ezelőtt leégett a karom, egy hétig viszketett, nem barnulok. Azóta kenem a fényvédőt.
máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod. Nyugodj meg!
máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*nem lesz bajod, mármint fájni fog, hámlani, de ettől nem leszel holnapra bőrrákos, egy alkalomtól
máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 az arcomra tettem, mert az a mindennapi rutinom már évek óta. A testem viszont kimaradt, mert életemben nem gondoltam volna, hogy leégek, pláne májusi napon. Nem vagyok égős. (Eddig nem voltam.)
máj. 10. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Én anno MINDEN ÉVBEN a majálisi programon égtem le durván, nem tudom hogy nem gondoltad, hogy a napon nem fogsz...


Nem lesz bajod

máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!