Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb fizikai...

Mi volt a legnagyobb fizikai fájdalom, amit valaha éreztetek?

Figyelt kérdés
Nekem talán az, amikor egy elég körülményes foghúzás után visszamentem 1 hetes kontrollra, a seb még totál gyulladt, fájdalomcsillapító sem használt, és az orvos érzéstelenítés nélkül beleturkált hogy kitisztítsa. Akkor néhány pillanatra csillagokat láttam és a székből is majdnem lefordultam.
2020. szept. 18. 10:14
 1/10 anonim válasza:
100%
Szülés
2020. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
fejfájás. Volt (van), hogy annyira fáj, hogy a kéztörésemmel nem s egy kategória
2020. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer volt egy ilyen kisebb műtétem, amihez nem kellett elaltatni, viszont az érzéstelenítés az valami fém cuccal történt, amit a lábam alá raktak, és olyan volt mintha áram csapott volna meg. Először volt ilyenben részem, el is kezdtem könnyezni, mert borzasztóan fájt.
2020. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Vállficam. Több is volt, nagyon fájt mind, de a legemlékezetesebb, amikor egy UAZ 452-vel elrázattak a 30 km-re lévő kórházba egy rossz minőségű úton, ott pedig az ügyeletes orvos mindenféle szakértelem nélkül próbálta helyretenni. Fél órán át csavargatta és rángatta, én már az ájulás határán voltam, szakadt a víz mindkettőnkről, végül feladta, és altatásban tették helyre.
2020. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Mellkasműtét után ébredés, ideget érintve berakott drain csővel. A morfium sem hatott semmit.
2020. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ptx becsövezés és gépre kötés. Mikor tágulni kezdett a tüdőm. A kezemet sem tudtam felemelni a fájdalomtól. Senkinek nem kívánom.
2020. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Az eddigi legnagyobb fájdalommal járó állapot a Cluster-fejfájás. Vagy a tökönrúgás, bár az inkább csak kellemetlen.
2020. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Gerinctörés, felfázás, szülés
2020. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Petefészekgörcs ciszta miatt. A lábujjamtól a fogamig kisugárzott az egész bal oldalamra.
2020. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Vesegorcs...egyik pillanatról a másikra jött, 20 percig bírtam kb majd elajultam...
2020. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!