Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet aludni akkor is,...

Mitől lehet aludni akkor is, ha épp nem álmos az ember?

Figyelt kérdés
Altatót nem szeretnék szedni, csak valami olyan készítményt keresek, ami kiüt, ha beveszem, mert nagyon hosszú műszakokban dolgozom, és előtte/közte 3-4 órákat tudok aludni. Közte mindig így lesz, de legalább a munkanapok előtti estén szeretném magam kialudni. Nem vagyok koffeinfüggő, többnyire 1-2 csésze tejeskávét iszom, azt is csak reggel.
2020. szept. 18. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Alkoholtól szokott nekem menni az alvás.

Altató vagy valami nyugtató hatású gyógyszer nélkül nem hiszem, h menni fog.

2020. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Konyaktól, 8 órás tibeti relaxációs zenétől, vagy egy tök unalmas könyvtől.
2020. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvass valami nagyon unalmasat, lehetőleg jó kis betűkkel legyen írva. Nekem ettől mindig lecsukódik a szemem :D
2020. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás. Persze ne valami izgalmas krimit olvass.
2020. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, nekem a legunalmasabb könyv is izgalmas :D könyvön sosem aludtam még el. Sorozatokon sem tudok, mert idegesít, hogy mi lesz az epizód vége. Alkoholt nem szoktam inni. Citromfű teára gondoltam, de nem tudom, beválna-e.
2020. szept. 18. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Macskagyökér is jó lehet
2020. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kólintsd jól fejbe magad..:D
2020. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, visszavonom, nem tudtam, hogy komoly kérdés. szerintem az agykontrollal viszonylag hamar le tudsz menni alfába. Ha nem is mély álom, de pihentet.
2020. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Alaptörvény szerintem megfelelően szórakoztató irodalom lesz számodra elalvás előtt. Én ha nem bírok elaludni, akkor mindig eltervezem, hogy na, akkor most megtanulok meditálni és elkezdem figyelni a légzésemet. Fél perc múlva már alszom is. Na, ezért nincs semmi tapasztalatom a meditációban.
2020. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!