Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valadekos menzesz utan teherbe...

Valadekos menzesz utan teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Aktus utan ket napra ra megjott a menzeszem, igy is teherbe eshetek?
2020. szept. 19. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármikor teherbe eshet aki szexel. De a legnagyobb esély akkor van, ha az együttlét az ovuláció előtti és az azt követő két napon történik.


Ha szex után két nap múlva megjött, akkor kevés esély van rá, mert kb. 12 nappal előtte volt ovulációd (ha pontos a ciklusod). Így azért kevés esély van rá. Tesztelj 10 nap múlva.

2020. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A parom nem ment el, mert feluton abba hagytuk. Multhet szombaton voltam parommal, es a naptaram szerint akkor kellett volna legyen beagyazodasom, ha az ovulacio idejen sexeltem volna. Most hetvegere vartam a menzeszem. Annyi hogy kedden jott meg tehat hamarabb.

Amugy nekem sose pont azon a napon jon meg de ilyen 18-20 kozott szokott. Meg nagyon gyenge folyasu, viszont iszonyatosan faj mindig.

Most a mensi utan mintha szurodna a mehem es kicsit hatul a derekam.

2020. szept. 19. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig annyira fáj, lehet endometriosis is. Legközelebb említsd meg a nőgyógyásznak.
2020. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Igen mar mondtam neki, es megyek is novemberben.

Szerinted az utobb leirtak alapjan teherbe eshettem?

(Most a mesim egy es majdnem fel napot tartott, de annyira fajt, hogy azt hittem elajulok.)

2020. szept. 19. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez amit mondasz, akár egy vetélés is lehetett korábbi terhesség miatt, bár ha máskor is ennyire fájt, akkor nem. Menj el minél hamarabb, nehogy baj legyen. Citológia mikor volt?
2020. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Veteles az biztos, hogy nem.

Vagy ket eve voltam utoljara vizsgakaton.

2020. szept. 19. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!