Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megválaszolna nekem egy...

Megválaszolna nekem egy fejlesztőközpontban dolgozó mozgásterapeuta néhány kérdést?

Figyelt kérdés

Egy kurzus keretében fontos lenne megcsinálni ezt a beadandót. Egy interjú egy mozgásterapeutával. Nagyon szépen köszönöm, ha megválaszolja nekem egy!


Milyen előzetes felmérést alkalmaznak?

• (mennyi idő? van-e ismételt felmérés, ha igen, milyen időközönként? mit mérnek fel vele pontosan? ez alapján állapítanak-e meg fejlődési irányt, célt?)


Kikkel foglalkoznak, mennyi emberrel egyszerre?

• (mi az átlagéletkor? foglalkoznak-e minden életkorral?)


Mennyire személyre szabott a terápia?


Milyen rendszerességgel vesznek részt az egyének a terápián?

• (milyen hosszú egy foglalkozás? milyen hosszú ideig tart a terápia – évek? hányan vannak egy foglalkozáson? egy tanárhoz kötődnek, vagy mindegy, ki tartja a foglalkozást?)


Milyen gyors és milyen szintű fejlődést várnak el a terápia során?

• (teljes felépülés? bármikor előfordulhat időszakos regresszió? mindig kell terápiára járni a „betegeknek”, csak egyre ritkábban? mikor minősül, vagy minősülhet-e valaki gyógyultnak?)



#gyógypedagógus #mozgásterápia #mozgásterapeuta #fejlesztő központ
2020. szept. 22. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!