Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mondhat-e ilyet egy eü. Dolgozó?

Mondhat-e ilyet egy eü. Dolgozó?

Figyelt kérdés

Szerintetek tehet-e olyan kijelentést egy onkológiai osztályon dolgozó nővér hogy "tudom-e azt hogy az életem itt az ő kezükben van?" Tette ezt egy félreértett mondat után, amit meg sem hallgatva hogy mi történt valójában. Hogy legyen ezek után bizalmam akár egy szem gyógyszert is kérni tőle vagy az osztályon bárkitől.

Hozzáteszem minden elismerésem az eü-ben dolgozóké,de az ilyen kijelentés után,nem beszélve arról hogy hol hangzott el ez a mondat,nem tudom mit gondoljak.....


2019. jún. 19. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tehet,de ilyet még orvos sem tesz .
2019. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Jól értelmezem a leírásodat, hogy beszóltál? Mondhat, természetesen. Nyilván nem olyan értelemben, mint ahogy te sugallmazod, de pl mondhatja, hogy több tiszteletet vár el. Ismerni kellene azt a félreértette mondatot.
2019. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nem,nem szóltam be. Semmit se sugallmazok! A tiszteletről pedig csak annyit,hogy mindenki csak annyi tiszteletet várjon el a másik embertől,amennyit ő ad. Pont.
2019. jún. 20. 04:43
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Annyira szeretem, amikor a beteg és a hozzátartozó isneri a jogait, de a kötelezettségeit nem. Elárulim, hogy vannak kemény kötelezettségek a beteg és hozzátartozó irányába is. Ha minden eü dolgozó megtenné a jog által kínált lépéseket az ellene irányult attrocitásokkal szemben, járhatnátok bíróságra.

Fiatal vagyok, de elismert és vezető beosztású. Nem várok vöröszszőnyeget, de amit főleg a közép korosztály és a fiatal korosztály megenged magának, az már túlzás. Ne a hozzátartozó/ beteg diktálja már nekem az ütemet, pláne ne kezdje úgy, hogy "hé/ figyej má', add ide/ kösd be, állítsd gyorsabbra". Igen is ki szoktam kérni magamnak az ilyesfajta bánásmódot. Nagyon fordítva ülök kedves kérdező azon a bizonyos lovon. Itt is próbálod rossz fényben fektüntetni az ápolót. Szerencsére belőletek van a kevesebb.

2019. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordítva ülTök*.
2019. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Inkább nem is minősítem a válaszként írt soraidat. Az hogy ki ül fordított lovon...inkább arról se. Ha tudnád az előzményeket, semmi olyan hé mondat el nem hangzott, senkit nem próbáltam meg úgymond befeketíteni. ha te egészségügyben dogozol tudsz esténként tükörbe nézni? A fordított lóhátról? Ha igen, akkor itt a baj...nagyon nagy baj. Nyaktól felfelé....
2019. jún. 22. 06:09
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 "Fiatal vagyok, de elismert és vezető beosztású"-vezető beosztású -ez biztos hogy érdem? Elismert-biztos hogy érdem? Fiatal: ez csak egy állapot. Az hogy te engem minősítesz hogy fordítva ülök azon az általad emlegetett lovon csak téged minősít. Egyet nem kell elfelejteni: én nem vagyok a te beosztottad, hál istennek a beteged sem.-ha tényleg az egészségügyben dolgozol. Én is remélem nagyon hogy ha igen ilyen emberekből mint te van a kevesebb.
2019. jún. 22. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!