Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan helyen ahol kötelező...

Olyan helyen ahol kötelező maszkot viselni, hogy fújunk orrot?

Figyelt kérdés
Ok, egy boltban kimegyünk. De egy vonatról nem szállhatok le. Vagy egyszerűen belefújjuk a maszkba, és leszálláskor kidobjuk?

2020. szept. 23. 12:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: németeknél a kollégámnak már pampogott rendőr, hogy vegye fel a buszmegállóban, holott csak a buszon kötelező.

De büntetni még nem büntettek, max megkérték a renitenseket a boltokban is.

Ahogy hallottam magyarországon büntetgettek is rendesen, és keményebben szabályoznak. Nem értem honnan ez a lazaság.

2020. szept. 23. 15:58
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Azert fejet elforditani, elhuzodni mastol tudsz. Utana maszk vissza. Lenyeg, ha nem a szabalyra figyelsz, hanem amiert az van, hogy ne a masik arcaba fordulva.
2020. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En be tudok nyulni ala is, vegyel nagyobbat.
2020. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű az eljárás ilyen esetben: szipogni kell.
2020. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Az orvosi rendelők várójában vízautomata is van, pedig ott is kötelező a maszk. Leveszed, iszol/orrot fújsz, visszateszed. Én is betartom a szabályokat, de kivétel mindig lehet.
2020. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Én általában folyamatosan rágcsálok vagy iszogatok valamit a kritikus helyeken, így nem kell maszkolni.
2020. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!