Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon átmegyek így az orvosi...

Vajon átmegyek így az orvosi alkalmasságin ?

Figyelt kérdés

Felvettek a MÁV-hoz. Igazából irodai munkát kell végezni néha egy kis műszaki feladatokkal. Azt mondtak elég komoly az orvosi vizsgálat. Érzékszervek vizsgálat, labor.

A munkavállaló alkalmasságát kizárja, ha cukorbeteg, látás illetve hallás sérült.

Nos hát én egyik sem vagyok jó szemem, fülem illetve cikorbeteg sem vagyok. Viszont van egy alap epe utakat érintő betegségem ami epe problémákat okozhat ha nem figyelek a táplálkozásra. Engem ez nem befolyásolt eddig semmiben és rendes életet tudok ezzel élni.

Ez kizáró ok lehet ?



2020. szept. 25. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
dehogy. meg sem kell említened.
2020. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted ne mondjam ?

Nem lesz gond belőle ?

Szedek gyógyszert is minden. Nem attól félek hogy a betegségem végett gaz lesz henem inkább az hogy tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Meg hat ugye ez nem sima orvosi hanem komolyabb.

2020. szept. 25. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogy komoly. A MÁV-nál is legalább akkora az ember hiány, mint a gyárakban. Én is voltam egyszer ott jelentkezni csak vissza kellett mondanom családi okok miatt. Nem azért, mert bajom lett volna a céggel. Olyan emberekkel voltam felvételizni, hogy szörnyű volt némelyikre ránézni. Nehogy azt hidd, hogy annyira komoly a vizsgálat. Max, ha mozdonyvezetőnek mész, de annál jogos is az elvárás... egyébkènt meg annyi helyen mondják, hogy akinek a látásával baj van... ja öcsémnek is ezt mondták, amikor a katona suliba jelentkezett aztán mégis felvették, mert Magyarországon teljesen mindegy kiből lesz golyófogó.
2020. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne hazudj, mert azt a törvény bünteti, ha elhallgatsz orvos előtt betegséget. Ma ha vizsgálatra mész bárhova az orvos látja az összes kezelési előzményt,ez az új rendszer. Te is megtudod nézni, ha nem szeretned, hogy hozzaferjenek az adataidhoz kulon le kell tiltanod es engedelyt kerni ra.


Mivel nem befolyásolja a munkadat nem hiszem hogy baj lenne belőle. Szerintem ha rakerdez hogy szedsz e rendszeresen gyógyszert mond, hogy ezt szeded. De előtte meg fogja kérdezni hogy van e betegséged arra mondhatod, hogy nincs-mivel nem erzed magad betegnek. Nalunk a rendeloben ez gyakori,minden 5.ezt mondja. Nem beteg, de szedi ezt a gyógyszert...

Sok, sikert a felvételin!

2020. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Ja, tele vannak a börtönök olyanokkal, akik elhallgatták egy betegségüket valahol.
2020. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!