Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmás gyerek menjen így...

Asztmás gyerek menjen így iskolába?

Figyelt kérdés
A koronavirus miatt érdekelne h aki hasonló cipőben jár mi tévő legyen. Ti engeditek a gyereket iskolába? Magantanulosagot lehet/érdemes kervenyezni?

2020. szept. 25. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne menne? Ha minden krónikus betegséggel otthon maradnának, senki se menne kb.
2020. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyílvan felmerült bennem félelem h hogyan hathat rá a fertőzés mivel veszélyeztetett csoportba tartozik emiatt kérdezem
2020. szept. 25. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjen.
2020. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvost kérdezd meg.
2020. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én igaz idősebb vagyok de ugyan úgy aszthmás de így is bejárok aze gyetemre, tömeg közlekedek, és pénztárban dolgozok, a szokásos aszthmatikus tüneteimen kívül teljesen rendben vagyok

A körülöttem lévők persze démonként néznek rám ha köhög párat de legalább biztos betartják a távolságot, annyi az egész hogy figyeljen magára fertőtlenités meg maszk, meg a gyógyszere legyen otthon és ha rosszul érzi magát akkor maradjon otthon

2020. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen karban van tartva az asztma, nem nagyobb a rizikó, mint egy egészséges embernél.
2020. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!