Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye kérdésért nem tudtam máshogy megfogalmazni. Az lenne a problémám, mióta újra elkezdődött az iskola minden egyes nap szorongok, rossz a közérzetem teljesen átjárja a testemet a negatív érzelmek -> mindig a dolgoknak a rossz oldalát látom már vagy 1 hónapja. Tanulásra is alig ha tudok visszaszokni, nincs motivációm semmire, ha hazaérek is csak szomorkodom. Kezdem úgy érezni, hogy depresszióvá kezd átalakulni. Osztályommal különös gond nincsen, van egy két ember akivel váltok pár szót napközbe. Év elején iskolát is váltottam mert ahova felvettek, minden nap beszólt mindenki, mindenért és ezt nem bírtam tovább. Visszajöttem ide, ahova jártam ált.ba itt egész jó az osztály, nyilván nem mindenki de hát ez sehol sem lesz másképp ezt tudom. Most is így szombaton semmihez sincs kedvem csak ülök és gondolkozom a nagy semmim.

Köszi a válaszokat mindenkinek. (Fiú)



2020. szept. 26. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen még mindig az általanos iskolában ülsz? Menj el inkább dolgozni egy időre, attól majd újra megjon a kedved a tanuláshoz.
2020. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, oda mentem vissza GIMIBE ahova általánosba jártam.
2020. szept. 26. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:

"van egy két ember akivel váltok pár szót napközbe"

Az nem valami nagy társasági élet... Szülők, testvérek?

2020. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Családon belül semmi gondom nincs, mindenkivel jól kijövök.
2020. szept. 26. 12:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak annyi történik, hogy kamasz vagy, attól van, nem kell az egérből elefántot csinálni. Ha lehangolt vagy, keresd a család társaságát, ők majd elterelik a figyelmedet.
2020. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szokásos tinédzser kori probléma. De látom, nagyon értelmesen, jól fogalmazol, nincs gond veled ilyen téren. Valami életcélod csak van, valami csak szeretnél lenni, ha felnősz?! Azon gondolkozzál, hogy mi legyek, ha nagy leszek? Vedd elő a google-t, és írd be, hogy foglalkozások, vagy szakmák, és ott keresgélj, melyik tetszene. Azonkívül azzal az egy-két szimpatikus gyerekkel beszéld meg, hogy menjetek el kirándulni valahova, vagy ha pesti vagy, nemsokára lehet korcsolyázni menni, ha még nem tudsz, tanulj meg. Ha még nem tudsz úszni pl., azt is tanuld meg, nyáron tanulj meg evezni, kajakozni, iratkozzál be egy ilyen sportklubba, vagy csak vegyél elő egy jó könyvet, és abban merülj el: ajánlom: Jack Londontól A vadon szavát pl.
2020. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös bolhából elefántot.
2020. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon szépen köszönöm a tanácsaidat. :-)
2020. szept. 27. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, éreztem, hogy valami nem stimmel! :D (Közben még a vakond is eszembe jutott a hülye angol miatt...)
2020. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!