Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Flector port kb hány napig...

Flector port kb hány napig "lehet" szedni?

Figyelt kérdés
(napi 2 adag van szedve)

2020. szept. 27. 06:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Félek szét fogja bszni a gyomrom. Már 5. napja szedem. Tegnap már le akartam vele állni és bevettem egy gyengébb gyógyszert, aztán olyan fájdalmam lett hirtelen mintha a gyógyszer nyomta volna fel. Szendvedtem 2.5 órát amikor már nem bírtam és nyúltam a flectrohoz. Azzal 7 órát kibírok de mással úgy néz ki nem hat.


Gyomorvédőt esetleg akinek van ezzel talasztalata? Hálás lennek az építő kommentekért

2020. szept. 27. 07:05
 2/6 A kérdező kommentje:
Morog a hasam mikor beszedem, tegnap hasmenést is okozott már.
2020. szept. 27. 07:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon gyomorvédővel is tönkreteszi, sajnos a NSAID-oknak ez a mellékhatása. Menj orvoshoz, keressék meg a fájdalom okát.
2020. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szájsebészeti szolgáltatáson vagyok túl, nagyon ügyes keze von a dokinak, a seb is rendben láthatólag. 4-5 napig fáj azt olvastam de nekem még mindig ugyanolyan erős a fájdalom, annyi a különbség, hogy kevesebbszer jelentkezik mint az első 2 napban.
2020. szept. 27. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez fogja tönkretenni, hogy néhány napig szeded, hanem amikor nagyon sokáig napi szinten.
2020. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te az algopirines kerdezo vagy, aki kombinalja meg felrzi az adagokaz..... 2db Flectorrol meg kb csak toled hallottam. Antibiotikum ot nem szedsz? (inkább az csinál hasmenest)
2020. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!