Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan (csoport)...

Létezik olyan (csoport) terápia, ahol lehet szeretetet (ölelést) kapni?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, s a rengeteg lelkiproblémám legnagyobbikja az anyakomplexus, és csak arra vágyom, hogy kaphassak kedves lány(ok)tól ölelést és odabújhassak hozzá(juk), és úgy érzem mindent megpróbáltam, és mivel senki nem ért meg, ezért hajlandó vagyok fizetni is a szeretetért, viszont nem tudom hogy lehetne rákeresni ilyen terápiákra vagy csoportokra. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2010. aug. 7. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Rosszlanyok.hu.

Nyugodtan menj el egyhez,semmi szégyellni való nincs benne.

2010. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan emiatt nem tudok barátokat szerezni, mert bármelyik lánynak azt mondom, hogy szeretetet szeretnék, akkor egyből írják, hogy nem akarnak dugni és smárolni. Anyakomplexusom van, nem kanosságom. Nem akarok dugni, nem akarok smárolni, csak és kizárólag szeretetet szeretnék. De egyébként köszi hogy írtál, de ez egyáltalán nem megoldás.
2010. aug. 7. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Melyik megyében laksz? Szívesen segítek, csak kellene még info.ha gondolod írj privit!
2010. aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
írtam privátban
2010. aug. 8. 03:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Most egy hülye kérdés.. miért nem veszel egy kutyust? Hidd el sokat tudna segíteni. Engem kirángatott a depimből és rengeteg szeretetet tud adni. Vagy menj el egy menhelyre válassz ki egy kutyát, amelyik szimpatikus és együtt kikúrárljátok magatokat.
2010. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van kutyám, és egyrészt utálom (macskákat szeretem de az nem házőrző úgy hogy kutya van...), másrészt ölelésre vágyom és anyakomplexusom van. Ismételném, hogy lányoktól szeretnék szeretet kapni.
2010. aug. 10. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor nem segít a kutya..ha utálod:D
2010. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!