Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kicsi a...

Mit csináljak ha kicsi a mellem? Semmi mellem nincs mármint ezt úgy értem hogy a fiúknak is nagyobb van mint nekem olyan durván egyenes. Van valami ötlet hogy nőlhetne meg? Műtét nélkül persze.

Figyelt kérdés

Próbáltam már a citromlevet hogy folyton iszok elvileg az segít de nekem nem jött be.


L/20


2020. szept. 29. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hormonvizsgálaton jártál már? Lehet hogy ez a baj, akkor kivizsgálnak és segítenek.
2020. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még róla. De utána nézek. Köszönöm
2020. szept. 29. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi házi praktika, amitől megnőne, ez nem így működik
2020. szept. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

nem lehet hogy nagyon sovány vagy?


ha igen, szedj fel pár kilót, a cickókra is megy a zsír...

2020. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én hallottam hogy készítettek big bust krémet ami mellnővelő de na elég drága ahhoz Hogy kipróbáljam aztán sehol semmi
2020. szept. 29. 19:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok igen de az a durva hogy hízni sem tudok. Voltam vérvételen pajzsmirigyel mert azt hittem azzal van a gond azért nem hízok de semmi bajom. Sokat eszek de valahogy nem tudok hízni. 40kiló vagyok most
2020. szept. 29. 19:44
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont fenekem meg van
2020. szept. 29. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy vannak mellnövelő krémek, de el ne hidd, hogy ez tényleg működik. Szerinted mennyire reális, hogy rákensz egy krémet és ettől megnő a mellednél a zsírmennyiség? Azért gyártanak mégis, mert sokan akarnak nagyobb mellett műtét nélkül és emiatt van, aki kipróbálja.


40 kilósan nem is csoda, hogy nincs melled, ezen tényleg semmi nem fog segíteni. Bár nem írtad, hogy milyen magas vagy, de tuti, hogy elég vékony vagy és olyan alacsony testzsírszázalékkal meg teljesen normális, hogy nincs melled. Ha természetes megoldást szeretnél, akkor csak a hízás van.

2020. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

159cm vagyok

Már nagyon sokszor próbáltam hízni. Próbáltam az edzést hogy kezdjek nagyobb darab lenni. Valami elinduljon rajtam. Plusz próbáltam a túl sok evést amiből hányás lett a vége. Aztán addig ettem amíg nem lettem rosszul és úgy feküdtem órákon át vagy akár aludtam. De valahogy semmi

2020. szept. 29. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
40 kiló az nagyon durva :S kíváncsi lennék hogyan nézel ki. remélem rendbe jössz.
2020. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!