Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy tényleg egyenes legyen?

Figyelt kérdés

Gozo Los hajvasalim van, de hiába vas álom, nem marad egyenes..

Kicsit mindig visszakunkorodik és teljesen egyenes sosem lesz, max csak egy pár percig.

Ezért nem. Is tudom ki engedve hordani a hajam, mert borzasztó sűrű, viszont nem olyan hosszú, és nem is egyformán lett vágva..

Kb hat középiskolai ér a hajam, de van ahol vallás, alig fulcimpamig...

Valami amitől tényleg egyenes lesz a hajam?



2020. júl. 4. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Uuu bocsi, nem figyeltem a sok hibát.. Autocorrect :/
2020. júl. 4. 17:52
 2/7 Atesz0424 válasza:
0%
Vasald ki !
2020. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány fokon vasalod? Mennyire göndör a hajad?.
2020. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, esetleg szerintem finoman az elgöndörödő hajszálakat lesímithatod, és odatapaszthatod zselével.

Nem tudom, a sok hő mennyire tesz jót a hajnak. (Mondom,szóval én tényleg nem tudom.)

Ja meg egyszer láttam egy videót egy tartós egyenesítésről, de ha valaki nem jó szakértelemmel csinálja, akkor nagy kárt tehet a hajban; én már olvastam talán itt ilyeneket másik kérdésnél; hogy volt már, akinek a fodrásza rosszul csinálta,és totál szétment a haja tőle. De szóval, ha jó szakember csinálja, és tehát nem feltétlneül minden fodrász az; akkor jól meg lehet csinálni tartósra tehát.

Ja és amúgy nekem alapból egyenes hajam van, de ha olyan ködös, párás idő van; vagy volt, amikor tesióra után megizzadtam, akkor úgy elkezdett kunkorodni, tehát az én hajam a nedvességtől kunkorodik-göndörödik össze-vissza; és ilyenkor mindig azt hitték, hogy kócos vagyok, hát hihetetlen.

2020. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*tehát, ha ködös-párás idő van, attól is kunkorodik, meg ha izzasztó idő van, vagy én ugrálok sokat; akkor attól is göndörödik a hajam.

Hajvasalót én egyszer úgy próbáltam, hogy osztálytársam egyszer kivasalta nekem; tök szép is volt, de közben, miközben vasalta, olyan érzésem volt, mintha meggyújtották volna a hajam; tehát én többször nem szeretném kivasalni, pedig baromi jól nézett ki; úgyhogy most már nem zavar, hogy anyámnak nem jelentettem annyit, hogy vegyen nekem egyet, amikor könyörögtem; mert jobban szerettem volna kinézni, és irigyeltem a többieket, akinek volt hajvasalójuk. De szóval akkor nekem nagyon rosszul esett; hogy nem vett; de most már nem haragszom érte. Egyébként biztos használtam volna még párszor; úgy időnként, mert mégiscsak tök jól néz ki a vasalt haj; de szóval, akkor amikor osztálytársam nekem kivasalta, akkor tablófotózás volt, és tehát akkor többmindenkinek is kivasalta a haját az osztálytársam, tehát ugyanazzal a hajvasalóval; tehát már eleve, mielőtt leültem oda,már kellemes égetthaj-szag terjengett a levegőben:) Én talán a 4. vagy 5. voltam, akinek kivasalta. :)

2020. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Egyébként csini lett a hajunk a tablóképeken, csak iszonyú rosszul lettünk beállítva; tök természetellenes pozíciókban kellett tartanunk a fejünket, meg a nyakunkat; rossz is lett a legtöbb kép; de ez már egy másik történet.
2020. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!