Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ferde gerincre mit csináljak?

Ferde gerincre mit csináljak?

Figyelt kérdés

195 centi vagyok 18 éves. 14 éves koromban nagyon hírtelen megnyúltam és ferde lett a gerincem és nem húzom ki magam.

Azt mondták, hogy menjek el kondizni és akkor majd ki fog egyenesedni.

Ez igaz? Vagy esetleg van más módja? Mert most 195 centi vagyok de ha nem húzom ki magam kb 185-nek látszok... és eléggé kellemetlen, mert amúgy nem nézek ki rosszul. Picit vékony vagyok bár ha 77 kiló nem tudom mennyire számít kevésnek 195cm-hez.



2017. jan. 2. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az kevés (mármint a 77kg.) nem nem egyenesedik ki a konditól, sőt, bele se kezdj addig amíg egy szakorvos véleményét nem kéred ki, hogy ezzel a ferdeséggel csinálhatod e!
2017. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, erre egy ortopéd orvos tud tanácsokat adni, de egyenes tartással azért minden egyéb segítség nélkül is lehet járni. Nyilván nagyon jól jönnél egy kosárlabda csapatban is.
2017. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a gerincakadémia, vagy a scolinea oldalán.
2017. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

unatkozó anyukák válaszait felejtsd el.

Nincs olyan, hogy varázs gyakorlat. Az orvosok nem foglalkoznak ilyenekkel, olyan, mintha megkérdeznéd az orvost, hogy hogy fogyjál le. Elküldene a francba.

Csak a kondi segít, ha szabályosan végzed. Hátedzés.

2017. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!