Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárhányszo...

Miért van az, hogy akárhányszor fürdőszobába megyek, annyira félek és rosszul érzem magam, hogy majdnem elájulok?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Akárhányszor elmegyek mondjuk fürödni, mindig az az érzésem, hogy valaki/valakik bámulnak. Volt már, hogy annyira bepánikoltam, hogy csak feküdtem a földön és sírtam, amíg a tesóm ki nem vitt a fürdőből. Sokáig azt hittem, hogy konkrétan a mi fürdőnkkel van a baj, de máshol is vannak ilyen "pánikrohamaim". Különösen zavar ez az egész, mert pl. nem okoz problémát, hogy egyedül sétáljak éjszaka az utcán. Van valamilyen ötletetek, hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni?

2020. szept. 30. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus.
2020. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"máshol is vannak ilyen "pánikrohamaim""

Más fürdőszobákban? Vagy hol? Mi a közös ezekben a helyekben?

2020. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Más fürdőszobákban
2020. szept. 30. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy úgy használd a fürdőszobát, hogy nyitva hagyod az ajtót (legalább otthon), hátha a bezartsag okozza, és úgy nem jön elő.
2020. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most Covid van, de ez szakembert kivan.
2020. okt. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!