Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem bírom a sebeket, a...

Miért nem bírom a sebeket, a vért?

Figyelt kérdés
Régen semmi bajom nem volt velük, horrorfilmeket néztem meg rezzenéstelen arccal, most meg ha hallom, hogy valakinek van sebe vagy vérzik, iszonyat rosszullét tör rám, zsibbad a fejem és homályosodik a látásom. Volt hogy szó szerint el is ájultam. Mit tegyek?

2020. okt. 5. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban volt ez, egyik osztálytársam elesett a jégen betört az orra és tiszta vér volt minden én meg melette álltam és ezt végig néztem, utána rá pár percre ájultam is el.

Ma már nincs ilyen, nem mondom h nagyon birom de nem ájulok el, meg szeretem a horror filmeket.

Hát figyelj az emberek változnak.

Szerintem nem nagyon tudsz semmit csinálni, max menj el orvoshoz vagy nemtudom.

Esetleg nem történ valami rossz dolog veled ami ezt elő hozta volna?

2020. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor nekünk pont fordítva van :D Nekem amúgy akkor le is volt esve a vércukrom és meleg is volt a szobámban, mikor láttam azt a véres jelenetet és elájultam, de hát, azóta bármi ilyentől rosszul vagyok, bár már jobb :)
2020. okt. 29. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!