Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk viselést tagadók/ellenző...

Maszk viselést tagadók/ellenzők, ti ugye azt sem bánnátok, ha pl. egy műtét közben az orvosok sem hordanának maszkot?

Figyelt kérdés
Mert hogy nekik is vannak jogaik, miert kellene maszkot felvenniuk?
2020. okt. 5. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem bánnám!

Felőlem műtét előtt még be is téphet. Legaláb nem lesz feszült a hangulat.

2020. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Az ugye nem gond, hogy ők nem a covid miatt hordják?
2020. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Velencei maszkot egyikük se hordjon . Amúgy tájékozódási és értelmi szinten hogy s mint vagy ? Az a cucc semmilyen védettséget nem ad ezt a hivatalok is tudják beismerik , de mivel jó ok bírságolni van mivel a pánikot előidézni ezért kell hordatni . Az üzletek polcon lévő pékárui semmilyen védettséget nem élveznek a szabad levegőn , taperolás ráköhögés ezerszer veszélyesebb mint ez a hisztéria .
2020. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd végig ezt a részt, orvosok nem hordtak sebészeti műtőben maszkot, több kísérlet is volt erre:

16:32-22:35



https://www.youtube.com/watch?v=1L47CQImLGs&fbclid=IwAR1u9Zj..

2020. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A maszk hordás egészségtelen pláne a kínai maszkok amit rengeteken előtte megfogtak aztán azt teszed az arcodra. A kórházakban steril maszkok vannak és cserélik használat után rögtön. Csak annak kéne maszkot hordania aki beteg és úgy megy emberek közé de akinek semmi baja annak felesleges. Sajnos a média a celebek a politikusok kimosták az emberek agyát ezzel az egész vírussal kapcsolatban. Kevesebb mint 1% kapta el ha elkapták és szinte akik meghaltak azok sem a vírusban haltak meg. Ez a maszk hordás átment üzletbe. Vedd meg 200 forintért mert az se adják ingyen és ha nen veszed meg akkor meg büntetést kapsz ami szintén pénzbüntetés. Ha annyira egy veszélyes vírusról lenne szó akkor ingyen adnák az embereknek a maszkot is. A másik meg hogy tök logikátlan az is hogy egyazon helyen kell is maszk meg nem kell a maszk. Ilyenek például a vendéglátós helyek tehát amíg eszel addig nem kell maszkot hordani és még sorolhatnám. Ha ez a vírus meg tünetmentes sok embernél akkor kérdezem én mitől félünk? Állitólah sok celeb is elkapta és csak hőemelkedés volt nekik. Az idősekre meg nen csak a koronavírus veszélyes hanem minden vírus az influenza is amit sokan elkapnak évente és akkor sem hordunk maszkot. Tehát úgy hülyeség az egész ahogy van.
2020. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Unalmas erőltetett téma , teli üzlettel hatalmi elnyomással . Az A tipusos tüdőgyulladás ami a legveszelyesebb lehet ebből de abban is az elhanyagolt betegek kimerült idősek hunyhatnak el . Tehat marhasag , a natha láz nem okozza ezt . Csernobil okozta sugarfertőzést nem fújták fel ennyire mint ezt a szinházat ,
2020. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha engem már annyira irritál, hogy a munkában is akadályoz, lemaradok (gyárban szalag mellett), hibát csinálok, ami még ingerültté is tesz, ami nem előny a gyártás során.



Amúgy meg ku...ra egészséges lehet, ha beletüsszentek, vagy köhögök egyet majd a műszak hátralévő részében azt a "levegőt" lélegzem, ami a turhámon keresztül jön...



Egyszer vonaton jártam úgy, hogy beketaknyoltam a maszkba. Azt kidobtam, majd elő a tartalékot, ami 3 perc után elszakadt. Több nem volt nálam....



Gondolkodom ezeken a textil maszkokon, de van ahol már nem fogadják el őket.

2020. okt. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatalmi elnyomásod van??? Egy vékony maszk miatt? Hát szép gyerekkorod lehetett.
2020. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor 20 éve a halászbástyán néztem a hülye kínaiakat.. hogy maszkban járnak fényképeznek.. aztán a kinai fotókon.. hogy ott már úgy élnek... örültem, hogy itt lakom.. na.. ennek vége.. :-) Itt is hordani kell.. megcsináltuk magunknak a világot faxán.. :-) Életszinvonal ez? kutyapelenkával az arcodon?
2021. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!