Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért szólhatnak e, ha pl a...

Azért szólhatnak e, ha pl a tescoba szájmaszk helyett gázmaszkba megyek be? Maszk ez is meg maszk az is. Arról sehol nem volt szó hogy gázmaszkot nem lehet viselni...

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

De igen, meg van hatarozva, hogy milyen maszkban lehet tomegkozlekedni, vasarolni stb.

Mar a sal, kendo nem jo.

Elmondta Cecil szabvany maszknak kell lennie, megha otthon is varrt.

Tehat a gazmaszk nem felel meg, amugy se mert riadalmat omozhat, amiert bevisz a rendorseg.

2020. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ami bezzeg megfelel: bármilyen alsógatyából vagy lepedőből egy téglalap alakú darab, 2 akasztóval a fülhöz. Biztos jobb.
2020. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia TESÓM! Én vagyok a közutált troll, aki pont ilyen témákban utazik. Rühellem és nem hordok sebészi maszkot. Pont tegnap vettem egy műbizonylattal ellátott ffp3 és számos szabványnak megfelelő MSA AUER gyártmányú teljes álarcot professzionális szűrőkkel.


A Magyar Közlöny ide vonatkozó passzusai sem zárják ki.


Én voltam az, aki a rámszólási jogkört kiemeltem, mert civilekkel le sem állok vitatkozni. Van műanyag Boris Brejcha maszkom is, abban sem talál senki beleköthetőt, max az egysejtű szervilis konformista próbálkozik.

2020. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, eddig nem mert belémállni senki:


[link]

2020. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as! Hatalams arc vagy! :D
2020. okt. 17. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm a dícséretet. Hidd el, higyje el mindenki, ordas nagy bullshit, hogy ez ne lenne jó.


Gyártó: MSA Auer - a Katasztrófavédelem beszállítója.

Szűrőbetét: FFP3+vírus ellen is véd, műbizonylattal ellátva.


A rongypelenka a fülre kallantyúzva az szart sem ér. Pont ezért érzi mindenki úgy, hogy hülyének vagyunk nézve.

Maga az operatív törzs űz gúnyt egy járványveszélyes helyzetből.


Magánvéleményem az, hogy én nem tartom akkora veszélynek és ennyire pandémikusnak a helyzetet, mint ami a hivatalos állásfoglalás, de ha már törvényileg arra vagyunk kötelezve, hogy komoly járványként tekintsünk a koronavírusra, akkor ha már lúd, legyen kövér! :D

2020. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!