Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírust komolyan vevő,...

Koronavírust komolyan vevő, felelősségteljes embereket kérdezem: Milyen világot élünk?!

Figyelt kérdés

Ahol az Ebola ellen nem kell kötelezően beoltanunk magunkat... Ahol a madárinfluenza ellen sem kell... Még influenza ellen sem elkerülhetetlen az oltás.


Akkor miért kell majd kötelezően beadatnunk majd magunkba a koronavírus elleni szert?


(tuti, hogy kötelező lesz majd, mert Bill Gates már korábban fejtegette ezt)

(és ő a fő támogatója a WHO-nak... tehát nyilván az lesz, amit Ő mond nekik)

(aki adja a pénzt attól függenek az emberek, vagy tévedek?)



2020. okt. 8. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem felesleges ilyen kérdéseket boncolgatni, amíg nincs vakcina és nem kötelező.

Egyébként ha lenne megbízható, élethosszig tartó vakcina, akkor szerintem jogos lenne, hogy kötelező legyen.

Egy átlag ember nem kompetens a témában és véleményem szerint nem tud arról dönteni, hogy kell neki a vakcina vagy sem. Aki a budin ülve a netrol szerezte az információit a virusokrol, az ne akarja felül bírálni a szakemberek tudását és allaspontjat.

De hangsúlyozom, hogy én sem annak a vakcinanak vagyok a partján, amit az oroszok fejlesztettek ki okosban pár hónap alatt. Azt nem adatnam be.

2020. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1# vagyok, szerintem még az évente ismetelendo oltás is belefer. De ha ennyit sem tud garantálni, akkor fejlesszek még..
2020. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.: Ha kötelezik másra az oltást, arra, aki nem is akarja,

ráadásul meg is hal utána az ember (!),

akkor az kinek a lelkén szárad?


2.: A gond az, hogy hatalmas nagy hibákat a tudósok is véthetnek,

így meg, nem lehet arról beszélni mi a kompetens meg mi nem az.

A régi nagy tudásúak mindegyike kiröhögte Semmelweis Ignácot,

mert kesztyűt akart húzatni minden orvosra. Elzavarták, mondván hülye. Ők jobban tudják.

Aztán tudjuk hány ártatlan babát nyírtak ki azon "kompetens" emberkék.


3.: Ha a lakosság azon fele beoltatja magát, aki fél,

az védett lesz.

Tök jó.

A maradék meg had döntse el maga, hogy akar-e védetten vagy védtelenül élni. Hisz aki beoltatta magát, attól nem kell tartania tőlük, ők védettek, nem kell félniük.

Aki meg kockáztatni akarjon, az had tegye SZABADON.

Fura, hogy erőltetni szeretnék.

2020. okt. 8. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdezö, ébredj, mert belelóg a kezed a bilibe ! Valószínüleg ismét rosszat álmodtál. Ennek lehet a következménye, hogy kitalálsz mindenféle butaságot; vagy hallasz pletykákat, amit te is színesítve adsz tovább. Ez látható a felettebb lévö beírásaidban, amiket te sajnos komolyan is gndolsz.

Ki és mikor mondta hivatalosan, hogy (ha lesz) eröltetve lesz és kötelezö az oltás, amibe ugyebár bele is fogunk halni ? Hát persze, így lesz kötelezöen kivégezve az ország.


oltást fog kapni mindenki ?

2020. okt. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Semmelweis nem ma élt, az akkori helyzetet a maival nem lehet összehasonlítani.

Másrészt igen, egy tudós tévedhet, kettő is, három is, de a világ összes tudósa aki ezzel foglalkozik, az NEM fog tévedni csak egy igen elhanyagolható eséllyel.

Másrészt ez a butaság honnan ered? Tudsz linkelni egy forrást? De egy olyat, ami valamire hivatkozik is, pl tudósOK véleményére (nem egy random tudóséra) vagy egy megjelent kutatásra? Gondolom nem, mert valószínüleg angolul sem tudsz és azt sem tudnád, hogy hol keress kutatásokat, mert EGY EGYSZERŰ ÁTLAGEMBER vagy, akinek nem kéne ilyenekbe beleszólnia.

2020. okt. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös, igen tudok linkelni forrást.


[link]


Könnyebb lehülyézni mást, mint elfogadni az igazságot?

2020. okt. 9. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak gondolkozz. Mivel nem tehetik kötelezővé majd feltételekhez kötik az oltást. Tehát mit jelent ez?

Például igazolás nélkül nem mehetsz külfödre, nem kapsz vízumot, tartózkodási engedélyt, támogatást, de talán még munkát sem.

2020. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!