Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzasztó másnaposság?

Borzasztó másnaposság?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sokat inni, akkor is inkább fröccsözök, előtte, közben és utána is eszem valamit, illetve sok vizet iszom végig, mégis teljesen kiszámíthatatlan jelleggel néha annyira rosszul szoktam lenni másnap, hogy félelmetes. Utolsó alkalommal pl névnapomon 1üveg fehérbort ittam meg fröccsnek kb 8óra alatt, majd arra ébredtem hajnalban hogy iszonyú alhasi görcseim vannak, majd következett a hasmenés (8x), hányinger, szédülés, magas pulzus és borzasztó remegés, végül természetesen már pánikoltam is, hogy mi a sz@rtól lehetek ennyire rosszul..ez tartott pár óráig, aztan sikerült visszaaludnom és pár óra alvás után tök jól voltam. Szerintetek mi okozhatja ezt? Másnak is szokott ilyen lenni? Hogyan küszöbölhetném ki (tudom:ne igyak), esteleg más típusú alkoholt igyak?

2020. okt. 13. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán ne igyál egy üveggel (hanem amennyit elbírsz)? Kísérletezd ki.
2020. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!