Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan ne hányjam szét magam?

Hogyan ne hányjam szét magam?

Figyelt kérdés

A hétvége elég durva lesz, 12en megyünk a balatonra egy hotelbe, és ott lesz ivás rendesen. Az lenne a kérdésem hogy ti tudtok valami jó megoldást arra hogy ne hányjam ki magam egész nap és hogy másnap ne haljak meg?

Ilyenekre gondolok mint pl azt hallottam ha lefekvés előtt megiszol még egy liter vizet, akkor sokkal jobb lesz stb..

Előre is köszi :D



2020. júl. 14. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet igyal ! 😊
2020. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyál mértékkel. Sosem értettem, mi a jó abban, hogy teljesen szétcsapod magad, még másnap is epét hánysz és az egész napod el van bäszva, miközben hallgatod, hogy csináltál hülyét magadból előző este.


Egy szalonspicc, ahol már kicsit érzed a fejed, oldódnak a gátlásaid (ha vannak) és hangulatba hoz bőven elég és a másnapod se megy szarrá.

2020. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy évben kb 2x iszom. Had döntsem már el én hogy abban a két alkalomban szétcsapom-e magam vagy sem :)

Nem véleményt kértem.

2020. júl. 14. 11:33
 4/7 qkker1 ***** válasza:
91%

"Egy évben kb 2x iszom. Had döntsem már el én hogy abban a két alkalomban szétcsapom-e magam vagy sem :)


Nem véleményt kértem."


Akkor vedelj mint állat, és viseld a következményeit!

2020. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás tényleg az, hogy mértékkel iszol, de ha ezt nem akarod: igyál bőven vizet, ivás előtt, közben és utána is. Ne éhgyomorra igyál, közben is eszegessél néha valami könnyű sós nasit. Ne igyál össze mindenfélét, ne kevergesd ész nélkül a töményeket, lehetőleg inkább minőségi italt fogyassz. Ha úgy érzed, kezdesz kicsit rosszul lenni, tarts egy kis szünetet, menj ki a levegőre.
2020. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De, te véleményt kértél a többiek irtak is értelmes dolgokat, akkor mi is a baj? 🤔
2020. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz, köszi 5-ös, ment a zöld.
2020. júl. 15. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!