Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leendő szülők, hogy képzelitek...

Leendő szülők, hogy képzelitek el gyereketek unokátok életét mit tesztek értük ebbe a mű világba?

Figyelt kérdés
Gondolom mondani se kell, egyre több a talaj, és víz szennyezés, levegő szenyés, tenger víz halak és más élő állatok ki irtása (akarva vagy akaratlanul) Az emberek veszik a sok felesleges dolgokat, amit hamar megunnak és kidobnak ezáltal gyűlik a sok szemét. Kevesen vásárolnak kimérős boltba pl. (pedig ezt nem lehet a munkára fogni hiszen ugyanaddig tart elmenni a,-ba mint b, be. Kevesen termelnek vagy komposztálnak. (Pedig csak nem a kukába kéne dobni. Zöldség héj tojás stb) hanem egy komposztáló helyre. Sokan minden alkalommal megveszik a műanyag zacskókat. Ahelyett hogy lenne egy állandó (akár vászon). Pazarolnak vizet folyasztanak. És rengeteg fákat vágnak ki. (jó ez ellen nem lehet tenni de akkor is meglevő probléma) Aki a boltban veszi a kajákat, mondanom sem kell bolti hús (csirke vagy akármi) mivel volt etetve, teleantibiotikumozott..., na meg a zöldségek ) Tehát a kérdés az az lenne hogy ki mit tesz a gyereke, unokái jövőjéért, akár csak egy kicsit is hogy élhető legyen az ők környezetük is) Esetleg aki nem tesz semmit az mit remél? Mit vár a jövőtől.

2020. okt. 13. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy az emberiségnek még ebben az évszázadban, vagy maximum a következő elején vége lesz. Az emberek többsége nagyon önző, és emellett nem képes hosszú távra gondolkodni, és még a legnyilvánvalóbb dolgokat is tagadják vagy összeesküvés-elméleteknek gondolják. Csak meg kell nézni a vírushelyzetre adott reakciókat, abból is sok minden látszik. Ezért én azt teszem a gyermekeim érdekében, hogy nem hordom ki és nem szülöm meg őket. Nem fogok egy tönkretett bolygóra, ostoba és igénytelen emberek közé, élhetetlen körülmények közé gyereket gyártani csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy van gyerekem.
2020. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ kedves első. Én is pont így gondolom. Sajnos a jóknak normálisaknak kell mindig meghunyászkodni, alkalmazkodni stb. Azok meg szűlik a... Akik nem érdemlik meg. (igazából önfenntartó és bio öko falu lenne a legjobb. Ugyan olyan gondolkozású emberekkel szülőkkel gyerekekkel) És kizárni a civilizációt legalább is 90%ban. (természetesen sajnos a tenger vizet, talaj és föld és levegő szennyezést nem tudnánk sajnos elkerülni de akkor is biot ennénk és magunk közt cserekereskedelem lenne :)) tudom sokat papolok na, de a lényeg hogy (ez a helyzet)

És olyan emberek csináljak ezt akiknek gyerekük is van. Szörnyű.

Az emberek többsége nagyon önző, és emellett nem képes hosszú távra gondolkodni, és még a legnyilvánvalóbb dolgokat is tagadják vagy összeesküvés-elméleteknek gondolják. Csak meg kell nézni a vírushelyzetre adott reakciókat, abból is sok minden látszik. Ezért én azt teszem a gyermekeim érdekében, hogy nem hordom ki és nem szülöm meg őket. Nem fogok egy tönkretett bolygóra, ostoba és igénytelen emberek közé, élhetetlen körülmények közé gyereket gyártani csak azért, hogy elmondhassam magamról, hogy van gyerekem. (igen igazad van) Aki kicsit is tenne érte azt sajnos ki röhögik. Pedig az ők kölykükért is teszek azzal. (amiket fentebb felsoroltam) pl elmégy Valahova vart szatyorral? Ki röhögnek (vagy vászon vagy háti táska.) komposztálsz? Spórolsz? Használtan veszel valamit hogy le emelj a szemét kupacról ezáltal is valamit? Kinevetnek. Volt egy videó youtubeon (vászonzsákoslány) aki nem termel szemetet. Gondolhatod szegényt kiröhögték.

2020. okt. 14. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!