Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe fog így kerülni az...

Mennyibe fog így kerülni az influenza elleni oltás?

Figyelt kérdés

Augusztus 31-én megszünt a tanulói jogviszonyom, addig kaptam családi pótlékot is.

Aztán elkezdtem dolgozni. Kiderült nem vagyok bejelentve, vagyis a TB-m nincs fizetve..

Így az influenza elleni oltás mennyibe fog kerülni? Vagy menjek be a városba elintézni hogy saját magam fizessem a TB-t így nem lesz ezzel probléma?

Természetesen munkát váltok..


2020. okt. 14. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Felhivod a NAV-ot megkerdd higyan tudnad befizetni a szeptember oktoberi eüdet mert a munkatatod nem fizette es most tudtad meg. Elmondkak. Akit en ismerke bement szemelyesen es szepen irt kervenyt reszletfizetesre mert neki majd egy teljes ev maradt igy ki.

Szoval hivod oket elmondod szeptember 1-tol nem tanulsz szeretned fizetni amit kell hogy kapjal orvosi ellatast mit tegyel. Elmondjak es csinald. Mire befizeted intezed megjon a vedooltas is kersz idop

2020. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!