Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajevésről, hogy tudnék leszokni?

Hajevésről, hogy tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

Tudom elégé gusztustalan szokásom van, de valamiért kialakult és próbáltam mindent, orvos is próbált segíteni, de hiába. Az a legnagyobb baj, hogy sokszor csak akkor veszem észre mikor szól a párom. Tudom akaraterő stb, de egyszerűen nem veszem észre. :-((


1. Csináltam azt, fogkrémesdobozba tettem amit kitéptem.

2. Írtam egy papírra, hogy melyik nap hányat téptem ki.

3. Egyik nyáron le lett nyírva 3 millismre a hajam és vékony kendőbe jártam, így nem tudtam enni 2 hónapig, de ez se használt. Mit tehetnék még? Tényleg csak normális válaszokat kérek, tudom a kockázatot a vakbélről meg a kiszedik a gyomromból műtétről is. Még álmodtam is azt, hogy eygszer kiszedik a kórházban. :-( Csoda, h nől a hajam valamennyire.


2010. aug. 8. 18:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen 21 éves lány/nő vagyok. Olyan tanácstalan vagyok, de meg akarok szabadulni ettől, bele lehet halni és hosszú hajat szeretnék.
2010. aug. 8. 18:16
 2/9 anonim válasza:

ez gáz:\ én fiú vagyok de nem birnám ki ha 15 cm alatt lenne a hajam!

most 18 cm!! számolom:)

2010. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvasgasd ezt a cikket napona ötször: [link]
2010. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szia!az egyik ismerősöm ugyanezt csinálta mint te...sztem csináld azt hogy olyan sampont veszel ami rossz ízüvé teszi a hajad..lehet hogy nagyon nagy hülyeségnek látszik de ugyanolyan jellegében mint ami a körömrágás ellen van...sok sikert!
2010. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hol lehet rosszízű sampont venni?
2010. aug. 13. 18:50
 6/9 anonim válasza:

nem tudom...:S

de sztem a neten biztos lehet rendelni

2010. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
lehet hülyén hangzik..de próbáld ki azt hogy a hajad végét belemártod valami erőspaprika levébe..én tuti leszoknék róla :D ...csak ne kerüljön a szemedbe
2010. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is csinaltam ezt egy idoben xd..:D:D:D koszi most megnyugtattal h nem csak en vagyok ilyen idiota xd :PP:P:P...Ahm nem tom mit csinalj nekem egy ido utan elmult..en nem ettem a hajat hanem ragtam..tudod mit csinalj szokj ra a fulbevalo csattingatasra helyette vagy a korom pattingatasra (hossszu korom) vagy legyen hosszu kormod es azzal a hajadat a kormoddel fogd ossze nah most ezt nem tom jobban elmagyarazni es majd ilyen ropogos.hangot fog hallatni...Jobbat nem tok..Vagy volt regen eza budo sampon...ami korpasodas ellen valo volt..talan nizoral..lehegy hogy ezt volt...meg vannak ezek a gyogysamponok amik olyan tubusban vannak mint a fogkrem..(az enyem sarga tubusban volt) es miutan a hajamat megmostam olyan budos kenes szaga volt fujj...vagy valami erosbe martsd bele a hajad....vagy...tedd tetvesese ..akkor biztos leszoksz rola en azt tennem xd Nah jo az utobbi vicc volt..xd..
2010. aug. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

miért eszed a hajad? mi késztet rá? csak a saját hajadat eszed vagy másét is?

szerintem próbáld ki, hogy ha rövid a hajad, akkor vastagon zselézd be mindenhol, ha pedig hosszabb, akkor is valamelyik részét kend be jó alaposan zselével, szerintem ez segíthet

2010. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!