Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha karanténban vagyunk és...

Ha karanténban vagyunk és anyukámék közel jönnek hozzám meg úgy köhögött anyának a barátja is hogy nem teszi a szája elé a kezét azt megmondhatom az ANTSZ-nek?

Figyelt kérdés
Engem ez zavar és lehet, hogy nem szép dolog de ők mondták hogy figyeljünk és tartsuk a távolságot és én mindent megteszek és tudatni akarom velük, hogy nagyon fáj hogy őket ez ennyire nem érdekli.
2020. okt. 15. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor menj tavolabb toluk te. Csak akkor menj ki a szobadbol ha senki nincs otthon. Johogy nem egybol a TEK-et hivod rajuk.
2020. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Marmint az otthont ugy ertem hogy ott, tehat ha ők a konyhaban vannak, te ne menj oda. Ennyi.
2020. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es már megelőzött... :-DDD


Jó, hogy nem az ENSZ-nél akarod feljelenteni őket... :-D :-D

2020. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki miatt vagytok karanténban?

Lakáson belül nehéz megoldani, hogy ne találkozzatok.

Unoka enyhe tünetekkel lett coronás. Lakótelepi lakásban a család is karanténba került. Mindenki maszkot hordott, unoka lehetőleg a szobájában volt, fertőtlenítettek a lakásban mindig , amit kellett.

Senki nem kapta el .

A problémáddal pedig nem foglalkozik az ÁNTSZ.

2020. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyből a megyei rendőrfőkapitányságra kell menni...anyám
2020. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudatni akarod velük, akkor ne a hatósághoz fordulj, hanem hozzájuk, nekik mondd el. Feljelentenéd saját anyádat?
2020. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteni nem tudod, max. mivel nem biztosított az elkülönítés, abban tudnak segíteni.
2020. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!