Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koronavírus vakcinát kötelez...

A koronavírus vakcinát kötelező lesz, hogy beadassuk magunknak?

Figyelt kérdés

Legalábbis lesz olyan munkahely esetleg kisebb rendezvény vagy élmény park, stb. Ahová nem mehet be az ember a nélkül, hogy be lenne oltva a covid védőoltással. Itthon szerintem eddig fognak és tudnak elmenni csak. Viszont Olaszban elvileg az utcára sem mehetsz majd ki. Viettnámban is ez lesz elvileg, ráadásul ott le is lőhettnek. Na meg ott van USA, Kazasztán, Japán, stb


És az is igaz, hogy 2023-ig a föld legalább 80%-ába akarják majd benyomni. És elvileg ebből akár több százmillió embert is megbetegithet vagy megőlhet!?


Bár szerintem a koronának is több az álldozatta mint 1 millió!



2020. okt. 16. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A vakcina lenyege az, hogy az emberiseg legalabb 80%-a be legyen oltva.
2020. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
De.jól tudod mi lesz elvileg... utcára se mehetsz ki meg lelöhetnek... bocs de kevesebb olyan oldalt kénevan olvasnod ahol ilyeneket írnak mert hülyeségeket írnak. Mégnincs is vakcina. Remélik h legalább az idöseknek jut (már aki hajlandó beadatni) Az oltások halálos mellékhatásai iszonyu ritkák, majd pont most készítenek egy olyat amitől halomra hullanak emberek? Ezt a hírforrásaid remélik vagy csak terjesztik?
2020. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Svédországban nem biztos hogy kötelező lesz. Költöztünk oda.

Amúgy Nekem kicsit problémás ez a ki sem mehetsz nélküle az utcára mert akkor a lakosság jó része, aki nem hajlandó beoltani magát nem dolgozhat a az pedig az egészségügy, az oktatás, a mezőgazdaság, a rendvédélmi szervek kB leállását okozza ami káoszba taszítja az országot. Nem tehetik meg hogy teljesen ellehetetlenítenek mert az az ő bukásukat hozná.

2020. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok vírustagadó, de ezt nagyon jól megcsinálta média, az emberekben akkora félelmet kelt, hogy a végén már teljesen kifordulnak önmagukból. Mindenkinek az agyára megy a maszkviselés is és azon lesznek, hogy minnél előbb beadassák maguknak. Kifogják nézni azokat, akik nem akarják majd beadatni. Egyértelműen a közellátásban dolgozókat fogják kötelezni (orvosok, ápolók, kasszások stb.) Utána meg már mindenkit. Valószínűleg ugyan az lesz majd, mint a maszkviselésnél, hogy nem mehetsz sehova vakcina nélkül.
2020. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

21:51 Pont azt írtam fent, hogy itt nem hiszem, hogy nagyon sok mindent tudnak csinálni pl rendezvényekre, fesztiválokra, bulikba, utcára lehet menni vakcina nélkül. Viszont szerintem rengeteg ember fogja elveszíteni az állását! Mert sok munkahelyen nem lehet dolgozni majd lehet.


Persze ezt meg tudom oldani úgy is, hogy az orvost lefizetem egy rakat pénzel, hogy adjon papírt úgy, hogy nem vagyok beoltva. Csak lehet, hogy valami mást fognak használni arra, hogy kimutassa a vakcina jelenlétét a szervezetben!

2020. okt. 25. 13:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy papír, de lehet az is hogy valami chip szerű. Már majdnem így működik minden szóval egyáltalán nem kizárt és az alól elég nehéz kibújni.
2020. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rabszolgák lesztek és halottak... Ha engedjük ezt.
2020. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Automata fecskendő lesz. Anyuka hazaviszi patikából és pikk-pakk egymást oltjátok be vele. Másnap mehettek maszk nélkül éjjel nappal bárhová bármikor.
2020. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: hogy ez mennyire jó. Csak vakcinával kapom vissza normális életem. Nanem. Ezt nem.
2020. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább forradalom.
2020. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!