Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőtt korban lehet még...

Felnőtt korban lehet még valamit kezdeni gerincferdüléssel?

Figyelt kérdés
Ált.iskolában jártam tornára miatta és volt egy ilyen váll hátrahúzó "izém" amit pár óŕát hordani kellett minden nap. Egyszer abbahagytam és ennyi. Elmúltam 30, még lehet rajta javítani? Csak a hátfájásból tudom,hogy van nem látszik amúgy.

2020. okt. 17. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

hatha jóga (előtte, ha kell, gerinc upajóga)

gerincjóga

néha siacu masszázs

gyógyulást!

2020. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kérnék a háziorvostól beutalót az ortopédiára kontrollra. Aztán ott kérjél tanácsot, hogy mit csinálj. Attól függően, hogy hogyan nem stimmel a gerinced, más gyakorlatokra lehet szükséged. Az első által írt jógatípusok gondolom jók a tipikus gerincproblémákra, de a tied nem feltétlen tipikus.
2020. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen mondják azt hogy nem alakítható egy kor után de ez hülyeség. Bármikor gyógyítható csak max hosszabb lesz a folyamat egyébként először nem ártana kivizsgáltatni mennyire súlyos. A gerincjóga mindenféleképp jó nem túl megeröltető de nagyon hasznos
2020. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!