Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg a prosztatámmal lehet...

Tényleg a prosztatámmal lehet baj? A történetem régi már, nem alszom végig az éjszakát legalább 15 éve màr, és lehet azelőtt se ment soha, nem emlékszem.

Figyelt kérdés
Éjszakánként min. 2, de ha rosszul érzem magam vagy ideges vagyok 5 alkalommal is felébredek, a 2 az a normális nálam. Olyankor elszoktam menni wcre, mert valamennyi vizelet a szünetekben összejön, sokszor nem sok, de ha érzem, hogy kicsit is kell elmegyek, mert zavar és nem tudok elaludni. Munka miatt szállások vagyok együtt egy kollegával egy szobában és ő kérdezett rá a prosztatára.Néha felébredt a járkálásomra, azóta csendesebb vagyok. Fájni nem fáj semmi ott. Megszoktam, hogy rossz alvó vagyok és ha valami nagyon idegesít ritka, de olyankor 3 nap is volt míg nem aludtam, aztán végkimerülés vagy megnyugvás miatt összejött. Én lennék a legboldogabb egy 8 órás egybe alvástól, de ahogy másnak az a természetes, úgy érzem nekem meg ez.

2019. szept. 30. 06:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásért, elfelejtettem átolvasni. Párom egyhuzamba 12 órát is lealszik akár. Nagyon tudom irigyelni.
2019. szept. 30. 06:35
 2/12 A kérdező kommentje:
Anyukám szerint kiskoromban is rosszul aludtam, biztos nehéz is volt velem babakoromban. Oviban sosem ment nekem a délben aludjunk dolog.
2019. szept. 30. 06:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás az urológián, pár perc és már is tudod a problémád. Kapsz valamilyen tbl.-tát, utána majd meglátod.
2019. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem írtál kort sem, pedig prosztatánál ált. a 40 éves kor a mérvadó. 15 éve szenvedsz, és eszedbe sem jutott legajább a háziorvoshoz elmenni. Mit lehet erre mondani.

Fogyasztasz te elegendő folyadékot?

2019. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Voltam orvosnál 10 éve azt mondta igyak mézes tejet és ezzel lezárta. Iszok el3g folyadékot.
2019. szept. 30. 13:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye azért, nyílván elmentem dokihoz egyszer. De elfogadtam, hogy rossz alvó vagyok így nem foglalkoztam utána vele. Egyébként kitudom így pihenni magam, csak rossz sokszor felkelni.
2019. szept. 30. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Te dolgod.
2019. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyakori éjszakai vizelés és rossz, felületes alvás alvási apnoé tünete is lehet. Alváslabort is érdemes lehet felkeresni. Utánaolvashatsz az alvási apnoé betegségnek.
2019. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már hozzászoktál, akkor mi a kérdés?
2019. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindennapi kellemetlenségeket okoz (fáradtság, kialvatlanság) apnoé nem áll -e fenn, érdemes lenne megnézetni. A prosztata-problémának is járj utána, menj el urológushoz. Teljes mértékben megértem, ha félsz a vizsgálattól, én is sok évig féltem (nem volt mitől mint kiderült).
2019. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!