Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bizsergő érzés a testemben?

Bizsergő érzés a testemben?

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs,hogy ez mi lenne,viszont egy bizsergő érzést tudok végigfuttatni a testemen,amit ahhoz tudnék hasonlítani, mint amikor kiráz a hideg+elélvezés+adrenalin eggyüttese.(ne kérdezd...XD)

Fogalmam sincs,hogy ez mi lehet.Valamilyen hormon mennyiségét tudom irányítani?

Amikor ezt az érzést végigfuttatom felgyorsul a szívverésem is.Lehetséges,hogy az adrenalint tudom szabadon irányítani?

Nem tűnik valószínűnek,mert nem ver olyan erősen a szívem,mint mikor izgulok.Ötletek,hogy ez mégis mi a franc?

Ui:Az érzés gyomorszáj és láb/csípő részről indul,ha ez segít 🤣



#sport #adrenalin #hormon #bizsergés #Hormonirányítás
2020. okt. 17. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja még azt elfelejtettem hozzátenni,hogy bármeddig fent tudom tartani,viszont ha ezt csinálom egyre erősebb és erősebb lesz az érzés egy 10mp mulva már olyan erős,hogy kellemetlen.
2020. okt. 17. 19:02
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy mi?
2020. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ide már pszichiáter kell. Ellenkező esetben tehetségkutató.
2020. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kell nekem pszichológus.

@Kttimi Viszont neked tudom ajánlani a "A magyar helyesírás szabályai" című könyvet. Hidd el hasznos tud lenni.

Nem vagyok elmebeteg,vannak emberek,akik tudják irányítani a testükben zajló folyamatokat.

Az,hogy ez a bizsergő érzést előhozó képesség mi,azt nem tudom,viszont nem ez az egyetlen ilyen képességem.

Tudom belülről ropogtatni a fülem,amit a környezetemben senki más nem tud. Nem érek hozzá,nem mozgatom semmim.Egyszerűen csak érzem/tudom hogy kell ropogtatni.

Füll orr gégészeten voltam már nem ezzel a "problémával" nincs elváltozás a fülemben.

2020. okt. 17. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sokra mesz az ilyen kepessegekkel.
2020. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Te nagyon különleges vagy. 😌😂
2020. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokra vele nem megyek,viszont érdekelhet,hogy mi zajlik a testemben :)
2020. okt. 17. 22:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is tudom mozgatni a hallócsontocskáimat. Kéne beszélnünk. Miben hasonlítunk még.
2020. nov. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!