Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy félévente...

Miért van az, hogy félévente egyszer nem tudok felébredni az alvásból, és ilyen feszítő, zsibbadó érzés van olyankor az agyamban és néha a testemben?

Figyelt kérdés
Félig ébren vagyok félig álmodom, de nagyon ijesztő, olyankor mindig az hiszem, hogy épp meghalok. Más is volt már így?

2014. máj. 30. 15:02
 1/9 Golan Trevize ***** válasza:

Erről van szó?


[link]

2014. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze. Az alvási paralízis elég általános jelenség, sokkal még ennél sokkal durvábban is zajlik (pl. hallucinációk közben, nyomás érzés a mellkason, mindenféle hangok, stb.)

Rossz a kategória, ez nem ezotéria témakör!

2014. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: én arra gondoltam, hogy az álom és az ilyen furcsaságok az ezotériával kapcsolatosak...
2014. máj. 30. 16:33
 4/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Köszönöm! Pontosan erről van szó! Ez kihagytam a leírásomból, hogy meg is bénulok közben! Nem is tudtam, hogy ez másnál is van!
2014. máj. 30. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Alvás paralízis.
2014. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

így van így hívják, nekem a terhességem alatt gyakrabban kijött és mindig akkor amikor a kanapénkon aludtam el ebéd után.

Borzalmas volt, mert teljesen magamnál voltam és tökéletesen hallottam hogy valaki a fülemnél lélegzik, éreztem..előtte meg ahogy odajön...és én meg lebénulva ott feküdtem a pocakomban a magzatommal teljesen kiszolgáltatva...persze semmi sem történt soha valóságosan de lelkileg nagyon felkavart mindig..

2014. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad. Annyira szörnyű volt az a tehetetlenség, én először azt hittem, még az elején, hogy agydaganatom van, és attól bénulok meg néha álmomban. Jó tudni, hogy végül is mi ez a dolog.
2014. máj. 30. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak régebben, elég gyakran. Azt olvastam, hogy legtöbbször akkor fordul elő (nem tudom miért), amikor valaki a hátán fekszik. Nekem mindig akkor volt, azóta nem is merek a hátamon elaludni.

Na de visszatérve, nekem is volt, szerintem még lesz is, és nagyon nem szeretem, rémisztő.

2014. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: pontosan! Nekem is csak akkor volt, ha a hátamon feküdtem és úgy feszültem meg. Remélem többet már nem lesz ilyen!
2014. máj. 31. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!