Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja késik a teszt negatív !?

3 napja késik a teszt negatív !?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Rajta vagyunk a babo projekten. Ovulációmkor végig eggyuttvoltunk és előtte is .

Mult hónapban sem jött meg normálisan 2 nappal elöbb jött 5 napból 1 volt amire aztmondanam rendes.

A tobbi barnázás

Most 3 napja késik folyamatos hanyinger szédülés alhasi szurka

15 én kellett volna megjönnie 12 en eros folyasom volt ami 3 napig tartott szine sárgás fehér.. nem kellemetlen szagu nem jár mellé viszketés sem égő érzés viszont nagy mennyiségben volt.

Az esedekes menses napjan elmult azota eltelt 3 nap.

Csináltam ma egy tesztet délelőt

Negativ.

X-epil

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Szerintetek lehet babó a dologban?



2020. okt. 19. 17:20
 1/2 anonim válasza:

Csinálj többféle tesztet, bár biztosat ugye csak orvos tud mondani.

Sajnos a menstruacio késés nagyon sok mindentől lehet, akar egy kis stressztől is.

Szerintem csinalj több tesztet a napokban, ha negatív az összes, de nem is jon meg, elmennek dokihoz.

Sok szerencsét ☺️

2020. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt egy közeli ismerősöm, aki terhes volt, de valamiért megjött neki rendesen. Nem tudta, hogy terhes, nem is csinált tesztet. Egy orvosi vizsgálat során az orvosok észrevették, hogy valami van a méhében, és azt hitték, hogy ciszta, és el akarták távolítani, de végül kiderült, hogy az illető terhes. Ez persze ritka, de ez is előfordulhat.
2020. okt. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!