Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruációs csésze?

Menstruációs csésze?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy oldalon a menstruációs csészéről. Számomra ez teljesen új dolog, megtudtam hogy harang/tölcsér alakú, és a keskeny részét a hüvelybe kell felhelyezni,és hogy sokkal tovább bírja mint a betét vagy a tampon. Na de ... a harang alakú rész? Az a lábak köözött helyezkedik el.. de hogy? Akkor nadrágot sem tudunk felvenni. Vagy valamit félreértettem. Hogy működik ez? Aki tudja legyen szíves írja le nekem:)

Köszönöm.


2010. aug. 8. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egészet bedugod a hüvelyedbe, semmi sem "lóg ki". Van, aki kipróbálta és esküszik rá, van - én is ide tartozom - aki ki sem próbálná. Gondolj csak bele, pl. egy nyilvános wc-n min. két ujjal felnyúlni, kivenni (közben kifolyik valamennyi?), csapnál (nyilvános wc-n?! Nincs is a fülkében, hogy megyek ki a csaphoz?!) kimosni, majd ugyanígy vissza bedugni... ehhez képest a tampon félperces történet és nem kell könyékig turkálnom magamban. Azért nem akarlak lebeszélni, olvasgass róla a neten és dönts saját belátásod szerint.
2010. aug. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha sem próbálnám ki.Az is hülye volt, aki kitalálta...
2010. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. Csak halkan jegyzem meg a második válaszolóhoz csatlakozva, hogy szerintem is :=)
2010. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Húha..csatlakozom hozzátok:S

Nem tudtam hogy ez így működik:S

Azt hittem végre egy kényelmesebb megoldás.

Köszi a válaszokat

2010. aug. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!