Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alig tudok enni, és hányingere...

Yaurin kérdése:

Alig tudok enni, és hányingerem van, ha kajára gondolok. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom mitől lehetett, eddig nem volt semmi bajom, reggelente ettem mindig rendszeresen reggelit, suliban is vettem időnként szendvicset, itthon is ettem sokat aztán az utóbbi két hétben egyre kevesebb lett az étvágyam, reggel egyik nap ki is hánytam amit ettem. Ma egész nap nem ettem semmit mert nem volt étvágyam, itthon három körül ettem egy szendvicset és azóta ha kajára gondolok is hányingerem lesz és teljesen úgy érzem, hogy tele vagyok.

2020. okt. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Étvágytalanság általában súlyosabb fertőzések tünete, esetleg drogok, daganatos megbetegedések, depresszió játszhat közre. Nálad melyik a legvalószínűbb?
2020. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

terhességet kizárhatjuk?

sokat stresszelsz?

2020. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Terhességet kizárhatjuk, depressziós se vagyok, drogozni se drogozok és stresszes se nagyon vagyok mostanában ezért nem igazán tudom én se, mi lehet a probléma
2020. okt. 20. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen vírusos betegség, gyomor-bélrendszeri, de akár Covid is.
2020. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!