Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ittam alkoholt akkor...

Ha ittam alkoholt akkor este,maár kell cukrot ,meg sót bevinni a szervetetembe,hogy hólnap jobb legyék,vagy csak reggel kell elkezdeni ezeket?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékpótlás nagyon fontos. A másnaposság tünetei főleg a kiszáradás miatt annyira kellemetlenek.
2020. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez az en receptem: miutan hazaertem az ivaszatbol, megeszek egy zacskoslevest, megiszok kb 1 liter vizet, es beveszek egy fel algopyrint. Nekem ez bevalt, masnap faradtabb vagyok, de nem az a tipikusan felkelni se tudo masnapos. Persze, van az a reszegsegi szint, amikor az ember mar csak bedol az agyba, es nincs ereje semmire, de en ezt annyira nem szoktam megvarni, mert akkor tuti masnap egesz nap hanyok, olyan sokat ittam.
2020. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ittál baromi sokat akkor úgy feküdj le, hogy beversz vagy 1 liter szénsavmentes ásványvizet....

+ ha éjjel arra kelsz, hogy szomjas vagy akkor is igyál pár jóóó nagy kortyot.


Ha nagyon nagyon sokat ittál akkor úgy is mindegy, másnap lesz gyomorfájás, hányás és hasmenés :D

2020. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Mint minden ilyen esetben, most is felmerül a kérdés, hogy miért kell annyit inni, hogy az ember másnap rosszul legyen tőle?
2020. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert akkor jó a buli, ha legalább 2 napig fel sem bírunk kelni. Te sosem voltál még részeg?
2020. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem bizony. És nem is hiányzik. A tárgynapra nem emlékeznék, a következőre meg annál inkább igen, mert az meg szar lenne, tényleg milyen jó ötlet...
2020. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem, hogy mit keresel egy ilyen kérdésnél?
2020. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert ne legyunk alszentek, ha nem is mindenkivel, de a legtobbunkkel megesett mar, hogy egyszer-egyszer tul sokat ivott, es akkor mi van? Semmi. En sem lettem alkoholista, pedig jo par gorbe estem volt mar, de manapsag mar csak alkalmakkor iszom, nem hetente, es nem is hanyasig.
2020. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem állította, hogy nincs ilyen, csak azt feszegettem, hogy hogyan nem lehet észrevenni, hogy már sok lesz.
2020. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Talán először próbáld ki és megérted.
2020. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!