Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon lehetnek...

Magyarországon lehetnek akkora súlyú nők,akik segítségre szorulnak méretük miatt?

Figyelt kérdés
Tisztálkodásra,mozgásra,napi teendőik ellátására gondolok például.
2020. okt. 29. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek is
2020. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teged tenyleg kezeltetni kellene.. meg hany millio kerdest teszel ki kover NOKROL?

A kover FERFIAK egeszsege felol miert nem erdeklodsz??

2020. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A neved árulkodó 🤢
2020. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kövér nők érdekelnek,minden ami velük kapcsolatos. Nem értem,hogy akit ez zavar,miért olvassa el? Miért mindig ezeken az oldalakon csemegézik? Igen,a nevem árulkodó,valóban szeretem a kövér nőket!!
2020. okt. 29. 11:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha ismer valaki ekkora hölgyet,kérem írjon,akár privátban is!
2020. okt. 29. 12:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért olvassák/olvassuk el, mert (most figyelj) ez az EGÉSZSÉG topik, és szeretnénk tanácsokat adni olyanoknak, akik szeretnének egészségesek lenni, esetleg hasonló dolgokon mentünk át, vagy más okból van rálátásunk a témára.

Az, hogy te felizgulsz az extrém kövér nőktől, az nem egészséges. Egy beteg, mozgásában korlátozott, kiszolgáltatott, magatehetetlen helyzetben lévő valakire izgulsz, pontosan ezen okok miatt! Visszataszító. Jó esetben, ha szeretek valakit, akkor nem ártok neki, és nem hajszolom bele olyasmibe, amitől beteg lesz, bele is halhat, de még az élete is maga lesz a börtön. Tulajdonképp te olyat akarsz, aki a saját testének a foglya, és napról napra rohamos ütemben haldoklik.

Igazából nem győzöm újra meg újra kifejezni, hogy ez mennyire beteges, visszataszító, hogy talán részben eljusson a tudatodig, hogy segítségre van szükséged. Nem azzal van baj, hogy tetszenek a telt formájú nők, szíved joga, amíg a túlsúlya mellett vigyázni tud az egészségére. De direkt beteg, kiszolgáltatott, elkeseredett... Na inkább nem is folytatom, mert csak ismétlés lenne, de ilyen emberekre direkt vadászni, több, mint aggasztó.

2020. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán értetted meg a kérdésemet.Én nem hízlalni szeretnék valakit,vagy egészségtelen életmódra kényszeríteni. Aki ilyen súlyú valamilyen oknál fogva,annak segíteni.

Volt már extrém kövér párom,s jól jött neki,hogy tudtam segíteni.

Amúgy sétáltunk,kirándultunk,s próbáltunk minél egészségesebben élni.

Csak jót adtunk egymásnak!

2020. okt. 29. 12:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá a fenti extrém kövér kedvesemhez,hogy mielőtt megismertem szinte csak gúnyos megjegyzéseket,cikizéseket,sértéseket kapott az alakja miatt,tőlem viszont szeretetet,törődést. Kapcsolatunk ideje alatt alig hízott pár kilót. Fogyni nem tudott,mert hormonzavaros volt.
2020. okt. 29. 13:21
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Meg lehet kérdezni, hogy mi lett vele, hogy múlt időben beszélsz róla?
2020. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kiment Angliába dolgozni a nővéréhez.
2020. okt. 29. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!