Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvesztem az egyensúlyom...

Elvesztem az egyensúlyom sötétben. Mi okozza?

Figyelt kérdés

Pár hónapja figyeltem fel rá,ha lekapcsolom a villanyt,és az ágy felé megyek,volt hogy oda sem értem már elestem.

Nem tudtam bemérni hogy hol vagyok. Korábban ilyen problémáim nem voltak,sőt,nagyon jól tudtam tájékozódni a sötétben.


Vagy ha kijövök a teraszra sötétbe,nagyon megvisz a fejem.

Vajon mitől lehet? 23 L



2020. okt. 29. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz alkoholt?
2020. okt. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztom, és semmilyen gyógyszert.
2020. okt. 29. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán nagyon sok a stressz? A koronavírus miatti helyzet okozhatja?


Ui: az állandó feszültség OKOZ SZÉDÜLÉKENYSÉGET BŐVEN!

2020. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a saját magaddal szemben támasztott követelményeid lehetnek TÚL NAGYOK?! Próbálj meg valahogyan lazítani!
2020. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,mostanába nagyon stresszes életet élek, ez igaz..

Olvasgattam azt is,hogy agydaganat első jele is lehet,szédüléshez társul erős hányinger is,nem abba a pillanatba,hanem napközben,vagy hogy napokig,aztán semmi.

Orvoshoz forduljak vele? Vagy nem szükséges?

2020. okt. 29. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg a koronavírus járvány kapcsán figyelemmel kísért hírek aggasztanak MÉG PLUSZBAN a hétköznapi feszültségek mellé?


Meg tudlak érteni! (Gondolom, hogy aggódhatsz az idősődő szüleid/esetleg még élő nagyszüleid egészsége miatt is...)


Azt javasolnám, hogy hogy keress fel online egy mentálhigiénés tanácsadót... tudomásom szerint mostanában EGYRE KEVÉSBÉ FOGADÓKÉSZEK még rendelőintézetekben és kórházakban is.


Ui: talán a 116-123 lelkisegély is valamit javíthat (0-24.) De inkább a református lelkisegély - 17 és éjjel 01 óra között - esetleg a Délután Alapítvány! (Most már végre 18 éven felüliek is chatelhetnek Velük...)

2020. okt. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a virus miatt.. Nem aggódom,mert nincsenek.
2020. okt. 30. 05:02
 8/9 anonim ***** válasza:
A sötétben ez szerintem valamennyire normális, lehet hogy a szemed lett rosszabb, és nem tudsz már annyira viszonyítani a tárgyakhoz. Próbáljon meg bárki sötétben csukott szemmel sétálni.. Nehéz.
2020. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a látásodat kellene ellenőriztetni. A szemfenéken a fényérzékelő elemek két helyen sürüsödnek össze. Egyik a sárgafolt, másik a vakfolt, egyik az éleslátás, másik a tompa látás helye. Erős fényben a fényt a szem optikai rendszere a sárgafoltra vetíti, sötétben azonban a vakfolt elemei jobban érzékelik a kevesebb fényingert. Ehhez azonban a vetítési helyszínt meg kell változtatnia az optikai rendszernek, amihez időre van szükség. Ha sötétebb helyre mégy, hagyj pár másodperc időt a szemednek, míg látni kezdesz a sötétben.
2020. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!